Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez ellen mit tegyek?

Ez ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés

16/L vagyok.

Elég önbizalomhiányos, nehezen barátkozós voltam. Aztán szert tettem barátokra, IGAZAKRA is , elég jól éreztem magamat. Anya depressziós, és bort ivott rá,amit addig sokáig titokban tartottam mindneki előtt. MAjd enm bírtam tovább, suliba elmondtam osztályfőnöknek, már apu is tudja.

Akkor nagyon kiborultam.

(azóta anyu leszokott). Utána kaptam egy fiútól egy elutasítást. És azóta nyáron többször volt, hogy nem mertem kimenni utcára, féltem ha beszélni kellett emberekkel, nem mertem jegyet venni, enm vonatoztam egyedül, stb. Járok dokihoz is. Na a lényeg:

Fogalmazzuk úgy, hogy benne vagyok egy "Rossz" állapotba. NAgyon szeretem, hogyha sajnálnak, és a figyelmet /szeretetet, amit így kapok(pl ugye nagyon szeretek panaszkodni[nem anyu miatt, azon márr ég túl vagyok]).

ÉS ki tudnék jutni ebből az llapotból, ha akarnék, de mégse teszem. Ki akarok jutni, de nem is. És ez a baj...a doki is ad feladatokat, de nem csinálom meg, holott gyógyulni akarok, de mégse teszem.

Mit csináljak, mi van velem?

A másik hogy mérhetetlenül vágyom egy fiú szeretetére, konkrétan majndme mindnekibe beleszeretek aki szemezik velem.


2011. szept. 16. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Volt már barátod? Ezzel szerintem ( a fiús részével) mindenki így van. Gyere ki a rossz állapotból. Ha panaszkodsz, jusson eszedbe hogy a barátaid ezt meg fogják unni és neked is könnyebb lenne ha nem kellene. Csináld meg amit a doki mond. Lehet eleinte nehéz lesz, de amint jobban kezded érezni magad hátha lendületet kapsz és utána menni fog. Csak elkezdeni nehéz. Ez a fiús dolog pedig majd jön:) Egyszer, remélem (nálam is:)) Csak akarj kimászni ebből mert sajnos más nem fog kihúzni belőle... (tapasztalat, bár ennyire súlyos nem volt) Sok sikert hozzá!:)
2011. szept. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi, És te hogy vagy?:)

BArátom még nem volt, de nagyon szeretnék szeretni valakit/szeretetet kapni egy fiútól.

Tudom, hogy megfoják unni, de a figyelem amit így akpok az az ami jó. De felismertem, hogy változtatni kell, csak enhéz elkezdeni.

2011. szept. 16. 22:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát igen! A nagy kérdés: mi jobb nekem? Ha rossz állapotban vagyok, gyenge vagyok, segítségre szorulok, sajnálnak? Vagy ha erős nő vagyok, aki megáll a lábán, és egyenlő félként (barát vagy szerelem) szeretik...?


Szabad vagy, bármelyiket választhatod...

2011. szept. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenkibe beleszeretsz?

HOL LAKSZ???

2011. okt. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. Nekem nem volt annyira komoly, most már egy ideje nem is jött vissza (nagyon küzdök ellene hogy ne is:P) Te hogy vagy? Kilábalóban vagy már belőle? (így majdnem 1 hónap után?:))
2011. okt. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, köszönöm hogy megkérdezted:)

Érdekes módon sokkal jobban, már iskolában is egyre jobban érzem magamat, az önbizalmam is nőtt.Korántsincs megoldva minden, de jobb sokkal:)

És veled miújság?:)


3. válaszoló:D Érzem a humort a válaszodban köszi:D

Amúgy titok:P

2. válaszolónak is köszönöm így hosszú idő után :)

2011. okt. 11. 21:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!