Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi ez túlzott aggódás? Hogy...

Mi ez túlzott aggódás? Hogy fogjam fel másként?

Figyelt kérdés
2 hete született a kisfiam, és egyre jobban kezd rajtam úrrá lenni az az érzés, hogy nehogy baja legyen, nehogy lebetegedjen, pedig egy nagyon gyönyörű és orvos szerint is életre való baba. Azon is aggódom, hogy a feleségemmel és a szüleimmel is minden rendben legyen. Nem beteg komolyabban senki, de úrrá lett rajtam ez az érzés. Annyi rosszat lehet hallani. Régen pánikbeteg voltam, de már azt gondolom, hogy elmúlt. Már minden nap imádkozok is, pedig régen nem tettem.
2011. szept. 11. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Húúú ugyanigy jártam én is,csak nálunk én vagyok az anyuka.Tavaly szültem,és sajnos azóta elhatalmasodott a szorongás rajtam,igy gyógyszert kell szedjek rá.Szerintem próbáld meg lazán venni,nem lesz semmi baja senkinek,próbálj meg ne is gondolni ilyenekre.Nagyon rossz tudom,remélem én is kilábalok most már belőle.
2011. szept. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha nekem lenne kisfiam én is nagyon félteném az biztos,ezzel szerintem nem vagy egyedül
2011. szept. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolótól kérdezem, hogy miért?
2011. szept. 11. 21:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!