Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez most akkor hogy is van?

Ez most akkor hogy is van?

Figyelt kérdés

1-2 szorongok, addig fajult hogy pánikbeteg lettem , rohamok törnek rám.Teljesen visszahúzódó vagyok, régen nem voltam ilyen, sőt nagyon elven voltam.(Nem tudom mi válthatta ki ezt a szorongást). Most a napokban elmertem mondani családnak. Így már lehet a jövőhéten pszichológushoz megyek. Eleinte féltem hogy úristen, mit mondok majd neki, hogy beszélek egy pszichológussal. Most meg már alig várom, kezdek úgy mondd fel olvadni,nyitni mások felé, érzem hogy sikerülni fog legyőznöm ezt a szorongást.Szinte most érzem magam a legjobban az elmúlt évek alatt. Olyan fura érzés jött rám. Olyan jó érzés. Nem tudom mitől lehet ez? Nehéz ezt megfogalmazni, leírni...

Lehet hogy értelmetlen amit írtam.Ahogy jönnek most a gondolatok az érzések, úgy írom le.


2011. szept. 2. 20:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Hülyén írtam. 1-2 éve szorongok , úgy kezdődne :)
2011. szept. 2. 20:14
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem csak örülsz h foglalkoznak Veled ;)
2011. szept. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én mondhatni születésem óta visszahúzódó vagyok és szorongok. Engem már többszőr el vittek pszihológushoz és nagyon jó volt bár a problémámon nem segíített de egyszerűen fantasztikus érzés volt hogy mindent amit éreztem teljesen nyugodtan ki mondhattam. Szerintem is várjad azt az időd amikor mész mert baromi jó.
2011. szept. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Timmye válasza:
Azért valami oka is van annak, hogy szorongsz, ha nincs semmi probléma akkor nem szorong az ember :)
2011. szept. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!