Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mondjak nektek is allandoan...

Mondjak nektek is allandoan hogy mit hogy kene?

Figyelt kérdés

Nekem allandoan mondjak, hogy menjek dolgozni, menjek ide, menjek haverokhoz (0 db), menjek ismerkedni, ne lustalkodjak. Ilyenek.


Akkor most en is jojjek ilyenekkel, hogy menjenek jobban dolgozni mert amit csinalnak az egy kalap szar minoseggel egyenlo es hajtsak magukat, menjenek a varos masik reszere levegore mert ott jobb. Menjenek a 30. haverjukhoz, amikor csak 2 db van.Akkor menjenek parkapcsolatot formalni olyanokkal akiket nem is ismernek. Ne lustalkodjanak amikor hazaernek, es menjenek mosni, minden porszemet felnyalni, felporszivozni. Nem kene lefogynod? Nem kene megvalogatni mit eszel?


En is johetek ilyenekkel. Szoktam is mondani, de ugye mi van ekkor.. "te beteg vagy". Persze nem nyiltan mondjak ki, de latni rajtuk a megvetest a betegsegem miatt..



ma 07:53
 1/1 anonim válasza:

Az ilyesmit meg sem kell hallani. Általában nem is segíteni akarnak, csak magukat jobb fényben feltüntetni, mert "milyen jókat mondtak".


De sokra nem mész vele, ha alapból mindenki utál, nincs pénzed (csak munkahelyed, ami éppen annyit ad, hogy még ne halj éhen, de tartalékra már lehetőség sincsen), és lelki problémáid miatt az evésben, gyógyszerekben, (alkoholban, drogban) találod meg azt a rövidke boldogságot, ami legalább egy kicsit kiszabadít ebből az egészből. Amúgy meg csak kínlódod végig a napokat, aminek semmi értelme nincsen. És sosem lesz jobb.


Én feladom. Még van 1-2 elintéznivaló + megakarom várni a téli időszámítást még. De ezen felül nincs már semmi. A karácsonyhoz már nincs erőm.

ma 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!