Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szitu a következő: volt egy legjobb barátnőm de összevesztünk.. egyszer már majdnem feljelentettem mivel megtudtam hogy olyanokat írt hogy elvágja a torkom meg megveret stb. most kiderült h már megcsalta a barátját és meg akarják tőlem kérdezni én közöltem a sráccal hogy ebbe nem akarok belefolyni erre a "bnőm" azt írta ki facebookra hogy nekem annyi meg stb... minden eddigi ilyen írása megvan a gépemen viszont ezeket csak úgy tudtam megnézni hogy tudtam a jelszavát és mikor mondták hogy ilyeneket kezdett el mondogatni fel-fel mentem megnézni... sokszor vagyok a sírás határán... szerintetek? :\
2011. aug. 7. 18:47
 1/2 A kérdező kommentje:

annyit hozzáteszek hogy azért ebbe a témába mivel elég közel lakik hozzám és sokszor vagyok vele úgy hogy nem merek kimenni az utcára mert félek hogy megver/megveret.

szerintetek ezzel el tudnék menni a rendőrségre? mivel ugye az ő adatlapjára mentem fel.. :\

2011. aug. 7. 18:51
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem ne félj, nem tesz semmit...lehet, h rosszul értettem, de ő nagydobra veri, h ezt meg azt csinálja, de neked nem mondja...tehát hagyd a fenébe...ha meg tényleg megteszi...azt kibírod...és akk már mehetsz a rendőrségre, de ha tényel ilyen veszélyesnek érzed...és elmennél a rendőrségre ezekkel az írásokkal, ő kapna egy figyelmeztetést, ettől csak óvatosabb és veszélyesebb lenne....ne foglalkozz vele, kerüld ki, ha meg fizikailag bántalmaz...hát neked is van kezed stb...meg lábad...de az ilyeneknek csak a szája nagy...engem egy "maffiózó" fenyegetett meg telefonon, rejtett számról...egy "barátom" kérésére, elküldtem az anyukájába és mondtam, h gyártson magának kistestvéreket...aztán felhívom még valaki, azt is elküldtem a fenébe és amikor számon kértem a felbújtót, akk tagadott mindent...ha meg ilyeneket ír neked, akk fenyegesd meg, h nem félsz tőle...ne add meg neki azt az örömöt, h betojsz tőle!neked is vannak haverjaid stb!ne hagyd magad!
2011. aug. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!