Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Annyira kivagyok lelkileg...

Annyira kivagyok lelkileg hogy úgy érzem prostituált leszek?

Figyelt kérdés

Szóval jó egzisztenciám(család),és viszonylag jó adottságokkal rendelkezem. Mégsem vagyok képes a személyiségem miatt semmire ,még inkább tanulni ..-meg emberi kapcsolatokat kialakítani .


3 pasim volt eddig de belefáradtam h lassan 30 vok és a fiatal szép éveim elmentek mindig a vágyakozás és a remény oltárán . Keserű áldozat. Most ott tartok h minden szembejövő pasival legszívesebben lefeküdnék. DE gyűlölöm is magam annyira h azt mondjam -ha mégis így lesz -akkor fizessenek .


Szörnyű így élni ,h a lelkem ennyire kettős. Sokaktól visszakapom évek leteltével akár h milyen szép a lekem meg milyen melegszívű vagyok változást hoztam az életükbe .. -ehh .Sokra mentem vele. Amúgy szarik rám mindenki.És a lelkem másik fele- képtelen kiegyensúlyozott lenni,normális embereként csinálni bármit .


nem is tudom mikor ért utoljára hozzám olyan akit én is úgy kívántam ahogy azt kell ..(amúgy is hónapok teltek el h nem voltam senkivel)


Amit én akarok sosem jön össze .Ha pedig az a néhány ember aki észrevesz- kiderül még nagyobb lelki nyomorult -és én ettől csak idegesebb,dühösebb leszek .Mert ha lefexem egy ilyennel -uo gyűlöletet érzek .hogy én miért nem vagyok képes megszerezni olyan ember figyelmét szeretetét aki engem érdekel ..


nem tudom mi a megoldás..


2011. júl. 22. 01:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha nem vagy képes még emberi kapcsolatok kialakítására sem, akkor max magányos csendes őrült leszel (mint én) de nem prostituált. Mivel azoknak is hihetetlen jó emberismerőnek kell lenniük, illetve profi szinésznek, hogy állandó vendégkört építsenek maguk köré, és megkérhessék az árát hamár ilyen munkát végeznek.

Szóval szerintem ahhoz kell egyféle tehetség, hogy hónapról hónapra valaki 40-50 pasassal keféljen napjában akár többel is, és ez még nem is az elvetemültebb fajtákból való prosti. Akik magánházban dolgoznak azok naponta minimum 3 pasassal hálnak, továbbá az egész "cég" végigpróbálja őket mielőtt munkát kap a magánházban.

2011. júl. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne menekülj olyan kapcsolatokba, amik nem méltók hozzád, mert az önértékelésed vallja kárát.
2011. júl. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolkodj el rajta,hogy ki az aki érdekel.
2011. júl. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem jelenleg van párom,de nem tesz boldoggá,pedig szeret és én is szeretm,de már most bele vagyok fáradva h.a saját hülyeségeimbe és gyengeségeimba, h. sose merek tovább lépni és keresni mást.én öngyilkos akartam lenni, bár ahhoz is gyáva vagyok, eg lusta.na meg amilyen szerecsém van túlélném és utána hallgathatnám, h. tovább rombolják a nem létező egomat.szerintem inkább ne menj prostinak mert ott is sok megalázkodás jár amivel szintén rombolnád magad.
2011. júl. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
forever alone
2011. júl. 22. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!