Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rámtámadtak az utcán, SOS?

Rámtámadtak az utcán, SOS?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. nem járok kihívó ruhákban, tejesen átlagos vagyok. egyik este jöttem haza a barátnőmtől, egy rövidebb úton. ott rámtámadt egy roma származása fiú. ráncigált össze vissza, belémkarmolt, megütött, a végére tiszta kék-zöld folt lettem, meg néhol úgy megkarmolt, h vérzett is.. nagyon megijedtem, közben kiesett a mobilom is (nagy szerencsémre a régi mobilom, mivel az új akkor lemerült, ezért vittem a régit). biztosan elvitte, nem tudom. biztos nem megyek arra többet. fogalmam sincs h, de sikerült elszaladnom. hát sírógörcsöt kaptam hirtelen, a karom is nagyon fájt utána, és tiszta folt voltam. :( szüleimnek nem meséltem el, meg a rendőrségre is hiába mennék, nem emlékszek, h nézett ki. azt tudom, h cigány volt. de most meg félek bárhova egyedül menni, még kísérettel, nappal is. :( ez kb 2 hete történt. szerintetek mit csináljak? szóljak valakinek? nagyon félek, h valahol meg fog keresni, és újra megtörténik. és mivel roma is, tudjátok.. :(:(
2011. jún. 30. 23:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Tesómmal is ez történt egyszer. Aznap elvittük a rendőrségre, látlelet is készült, másnap elkapták a kis k*csögöt. (szintén nem az idén barnult)


Nem reménytelen, egy próbát megért volna.

2011. júl. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szegénykém... =(

A szüleidnek mindenképpen szólj, és ne menj egyedül sehová (,lehet, hogy nem értana elmenned egy pszichológushoz sem)... Ahogy már előttem is írták, érdemes lenne beszerezned egy gazspray-t.

Netről is rendelhetsz:


[link]


[link]


Csak kíváncsiságból: Északelet-Magyarországon laksz?

Engem is cseszegetett már ilyen rohadt cigány, fényes nappal, igaz, hozzám érni nem mert csak emberkedett, kb. (3 hónapig én sem mertem gázspray nélkül közlekedni, most a történetedet olvasva úgy érzem, ideje újra előszedni...) Mindez fényes nappal történt a Búza tér környékén, és egy bokáig érő kabát volt rajtam, na az tuti hogy nem kihívó... Hiába az a csomó rendőrös bódé, mégis tele van minden az ilyen söpredékkel, a rendőrök/polgárőrök nagy része is csak azt figyeli, mikor fülelhet le valakit gyorshajtásért, abban van a lóvé, a közbiztonság meg nagyon is nőiesen és finoman fogalmazva le van sz@rva... :S


L/19

2011. júl. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

én nem vagyok cigány, de mi a francért kell minden szart rájuk fogni ?:D mintha a magyarok olyan szentek lennének:)

és hogy ne legyen off: szerintem mindenféleképpen, mondd el a szüleidnek!

2011. júl. 18. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

ott rámtámadt egy roma származása fiú.


Ha nem láttad volna a kommentbe

2011. júl. 18. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
igen láttam amit írt :D csak megjegyeztem, hogy lassan mindent rájuk fognak... azért írtam, azt hogy ne legyen off :D
2011. júl. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem mi magyarok tehetünk róla, hogy a bűnözők 99%-a cigány!
2011. júl. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!