Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges, hogy egy ilyen...

Lehetséges, hogy egy ilyen abszurd és undorító dolog fényes nappal megtörténik az utcán vagy csak odahallucinálhattam?

Figyelt kérdés

Előre szólok, hogy undorító lesz és elnézést érte.

Pár hónapja történt meg a dolog a keleti pályaudvaron, egy barátommal álltam egy üveges lezárt ajtó előtt bent. Hátranéztem egy pillanatra és az ajtó másik oldalán az utcán egy hajléktalan fazon nekiállt hugyozni. Ez még semmi, láttam a farkát :S És azt, hogy a kezébe hugyozik, és a hajára keni :SSSSSS Pár perc múlva visszanéztem, már nem volt ott. A barátom nem vette észre, nem is akartam neki szólni, elég ha én láttam. Szóval bocsi, az undorító dolog miatt.

Voltak mostanában skizofréniára emlékeztető tüneteim, álomszerű érzés, furcsa, ijesztő gondolatok, majd eszembe jutott, hogy ezt a dolgot pár hónapja lehet, hogy csak hallucináltam.

Voltam pár pszichiátrián, de ezt az esetet nem mondtam el neki.


2010. nov. 26. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, hogy tényleg láttad. Az ilyen helyeken minden előfordul. Nem vagyok pesti, hála a jó égnek. Mikor leszálltunk a Rail-Jet-ről, futóléptekkel hagytuk el az állomást. :S
2010. nov. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a keleti, hanem a nyugti pu. környékére járok dolgozni. Láttam már olyat is (álló buszról néztem végig), hogy egy flakonból a hajléktalan férfi felhörpintett egy adag piát, lenyelte, kicsit bentartotta magában pár percet, majd ledugta az ujját a torkán, visszahányta az üvegbe, rácsavarta a kupakot és eltette. Többszörfelhasználható alkohol... De láttam már hajléktalan párt "szeretkezni" is. Úgyhogy simán el tudom képzelni, amit lírtál, nem vagy skizo.
2010. nov. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Néha hajat is kell mosni!
2010. nov. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam :) Elképesztő, hogy mik megtudni történni :S
2010. nov. 26. 11:03
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer én is láttam vizelni egy hajléktalant egy aluljáróban a lépcső felé (a lefolyóba?). Pont szemben voltam vele, arra már nem emlékszem, hogy le is mentem-e. (f)
2010. nov. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
En egyszer szarni lattam egy hajlektalant, epp a kutyamat setaltattam egy parkban. Nem, hiszem, hogy bekepzelted, mondjuk azert eleg kemeny, hogy a hajara kente, de engem nem lep mar meg semmi.
2010. nov. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!