Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől nem szeretek az utcán...

Mitől nem szeretek az utcán lenni?

Figyelt kérdés
Vagyis néha van olyan érzésem, hogy mindenki engem néz vagy nevetnek rajtam. Ilyenkor nincs kedvem az utcán lenni, de nem mindig van ez az érzés.
2011. febr. 26. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert néha rádtör ez a fóbiád,és ha sűrűn fordul elő, akkor menj orvoshoz.
2011. febr. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Antiszoc vagy.
2011. febr. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
régebben nem annyira, mostanába annál inkább előtör hogyan kezelhető?
2011. febr. 26. 23:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Csapódj valaki haverodhoz, akiben megbízol és aki rád szánja az időt, hogy szocializáljon téged :)

Járjál ki haverokkal a nagyvilágba, menj velük bárhova, ami nem otthon van. Magadra kell erőszakolnod a külvilágot, vagy nem lesz változás. (saját tapasztalatból mondom..)

2011. febr. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ez jó felfogással könnyen kikezelhető.


engem is elkapott már párszor ez az érzés, de ilyenkor mindig arra gondolok, h semmi vicces nincs rajtam, semmi kivetnivaló, ezért biztos nem néz meg, és nem röhög rajtam senki.


akiről úgy érzed, h megbámul, tehát egymás szemébe néztek, az ugyanúgy gondolhatja, h te is bámulod, pedig nem, így mind2-tök felől értelmetlen ez a fóbiás gondolat.


ha meg azt látod, h vki nevet, és rád néz, ak se gondolj arra, h nevetség tárgya vagy, mások és pl én is ha megyek az utcán haverokkal, ak néha röhögésben törünk ki, és a zsúfolt utcán eközben vkire ránézek, ak az is gondolhatja, h rajta röhögünk, pedig ez közel sem igaz.


egyszerűen bemagyarázod magadnak, pedig semmi okod nincs rá, gondolkodj ésszerűen és kész ;)

2011. febr. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. febr. 27. 01:01
 7/7 mócárt válasza:

A munkahelyi stressz jelenléte kihathat egész életedre, és megoldása sem egyszerű. Ezért a stressz újhullámának is nevezik.

A munkahelyi stresszt külön kell kezelni az általános stressztől, hiszen nehezebben kezelhető és megoldható.

2011. febr. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!