Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rámtámadtak az utcán, SOS?

Rámtámadtak az utcán, SOS?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. nem járok kihívó ruhákban, tejesen átlagos vagyok. egyik este jöttem haza a barátnőmtől, egy rövidebb úton. ott rámtámadt egy roma származása fiú. ráncigált össze vissza, belémkarmolt, megütött, a végére tiszta kék-zöld folt lettem, meg néhol úgy megkarmolt, h vérzett is.. nagyon megijedtem, közben kiesett a mobilom is (nagy szerencsémre a régi mobilom, mivel az új akkor lemerült, ezért vittem a régit). biztosan elvitte, nem tudom. biztos nem megyek arra többet. fogalmam sincs h, de sikerült elszaladnom. hát sírógörcsöt kaptam hirtelen, a karom is nagyon fájt utána, és tiszta folt voltam. :( szüleimnek nem meséltem el, meg a rendőrségre is hiába mennék, nem emlékszek, h nézett ki. azt tudom, h cigány volt. de most meg félek bárhova egyedül menni, még kísérettel, nappal is. :( ez kb 2 hete történt. szerintetek mit csináljak? szóljak valakinek? nagyon félek, h valahol meg fog keresni, és újra megtörténik. és mivel roma is, tudjátok.. :(:(
2011. jún. 30. 23:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg menj el a rendőrségre,és jelentsd be!Így legalább tudnak róla,és valószínű,hogy egy párszor elfognak menni azon a környéken.
2011. jún. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ez történt veled :( de szerintem a szüleidnek mindenképp mondd el, nem fogják tudni, hogy mi a bajod, meg ők jobban is ismerik a környéketeket, mint mi, és tudják, hogy merre menj stb. Amúgy tényleg ajánlatos feljelentést tenni, nekünk mondták is már a rendőrök, hogy ilyenkor egyből szólni kell, és akkor sűrűbben járnak arra. De nem feltétlenül kell ehhez romának lenni, nem minden roma ilyen, és magyarok közt is sok az ilyen sajnos.
2011. jún. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

"Roma származású fiú"..."roma"...magyarul köcsög cigány. Nincs ezen mit szépíteni. 99%-uk ilyen.

Szerintem ne szólj senkinek, csak ha nagyon nyomja a lelked, és úgy érzed valakinek el akarod mondani...akkor valamelyik barátodnak/barátnődnek...vagy csak valami izmos srácnak, aki együtt szokott veled hazamenni, legalábbis ugyanazok az útvonalon.

Ha erre nincs lehetőséged, vegyél egy könnygáz sprayt (paprika spray másnéven), és ha jön, meg kell őrizned a hidegvéred ahhoz, hogy a szemébe fújj...ha 30 cm-ről oda fújsz, már akkor köpni-nyelni nem tud, és taknya-nyála egybefolyik...próbáld mégis minél közelebb, ne csak 30 cm-ről, mert hátszéllel nagyon könnyen a te szemecskédbe is bele mehet, és akkor nagy baj van.

Remélem semmi bajod nem lesz, elmondok egy imát érted,

nagyon vigyázz magadra!

2011. jún. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Azért meglep,hogy megvertek,kiborultál,tele vagy kék.zöld foltokkal,sőt több helyen sebesre karmoltak(ha véreztél akkor ott most seb van) és a szüleid semmit nem vettek észre belőle.

Szóval ez olyan fura..

Mellesleg 2 butaságot is csináltál

1. nem szóltál a szüleidnek

2. nem mentél a rendőrségre.

2 hét után már semmit nem tudsz tenni,már késő bárkinek is elmondani..

JA! és az is meglep,hogy nem emlékszel hogy nézett ki a támadod,de abban biztos vagy hogy cigány..Én meg azt mondom,hogy vagy kamu a történeted,vagy teljesen mindegy ki támadott meg,neked csak cigány legyen..Csak evvel egy baj van..A cigányok sosem verekszenek egyedül,mert ahhoz túl gyávák.Ők csakis falkában támadnak..

Szóval a történeted nagyon sántít..

2011. jún. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%
Menj ki a konyhába keress egy jóformáju kést ami belefér a zsebedbe.Ha legközelebb zaklatna akkor szépen belevágod a farka tájékába.
2011. jún. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"2 hét után már semmit nem tudsz tenni,már késő bárkinek is elmondani.. "


Miért lenne? Mondjuk orvosi látleletet már bajosan tud felvetetni a sérülésekről, de maga az eset még nem évült el.

2011. júl. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 neewollah ***** válasza:
Az üggyel kapcsolatban sokat tényleg nem tudsz csinálni,meg a rendőrök sem.A szüleidnek mondd el,tudnak majd segíteni!!Meg egy-két barátodtól is kérj segítséget h kísérjenek el,aztán idővel megnyugszol h ez talán csak egyszeri eset volt.A későbbiekre meg téyleg szerezz be vmi sprayt, vagy vannak ezek a nagyon magas hangon,nagyon erősen szóló riasztók azt érdemes még magadnál hordanod
2011. júl. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kést ne tarts magadnál, azt sokkal könnyebben fordítja ellened a támadó, minthogy meg tudnád védeni magad vele, ez elég hülye tanács volt. Könnygáz spray-t viszont vegyél szerintem is.
2011. júl. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

fake..

ha összekarmolta, ütötte, amitől kékzöld lett, hogy a pi.ába nem vették észre a szülei?-.-"

2011. júl. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem mindenkit vizsgálgatnak tök közelről a szülei, vagy kérdezik meg minden foltról, hogyan szerezte...
2011. júl. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!