Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jobb lenne a sorsom ha végre...

Jobb lenne a sorsom ha végre megszűnnék létezni?

Figyelt kérdés
ÉN egy 17 éves srác vagyok elégé sokk családi problémával inkább sok sérűlés ért mindenki levegnek néz mindenki azt isteniti aki megprobált mindenkinek ártani és engem bántanak mindig és nem birom elviselni h bármit teszek nekik az nem jó ://// abban reménykednék ha valami baj érne akkór vajon jóbb lenne??
2011. jún. 29. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez egy tipikus "nem figyel rám senki, valahogy fehívom magamra a figyelmet" lépés lenne - ettől csak minden rosszabb lesz.

Ne siránkozz, biztos van olyan ember az életedben, aki fontos neked és te is neki stb. Majd ha idősebb leszel, éled a saját életedet, nem kell foglalkoznod azzal, mások mint mondanak, addig meg nem kell minden szót magadra venni. Ha mindenki mondjuk öngyilkos lenne, akit valaha bántottak vagy valami trauma érte, nem sok ember lenne a Földön.

2011. jún. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát nemtudom nem az a baj h nem figyel rám senki a probléma a családom sajnos van 1 személy aki megprobált gyerek korom ótta elteni láb alol és a nevem kuss hiába probáltam segitséget kérni nem tehetem /tehetem és bevagyok zárva minden lehetőségem elveszettt és nem találok kijutat sehogy :/
2011. jún. 29. 22:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt most úgy ahogy van, konkrétan nem értem.
2011. jún. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Válts cipőt.

Tedd a jobb lábat a bal cipődbe, a balt a jobba. Járkálj benne fél órát.

Meg fog változni a szemléleted.

Másként kéne látnod a dolgokat ,de ez csak úgy megy, ha valami szokatlan dolgot teszel, persze, nem olyant, amivel árthatsz magadnak. Ennél szelidebb módja, a cipőváltás.

Rájössz, hogy sokan szeretnek.

2011. jún. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy év, és 18 leszel. Kezdd el élni a saját életed, és mindig csak előre nézz! Bármilyen nehezek a családi körülményeid, semmi sem indokolja, hogy árts magadnak.
2011. júl. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!