Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet, hogy kb.9 hónapja...

Mitől lehet, hogy kb.9 hónapja nem nagyon van étvágyam, gyomorpanaszaim és hasonlók is voltak, erős állandó fejfájásom van szinte mindennap és lentebb leírt tünetek?

Figyelt kérdés

fáradt vagyok, kedvtelen, rossz hangulatú, közönyös, néha egésznap csak aludnék, a lakásból is csak ha nagyon muszáj megyek el, minden nehezemre esik vagy képtelen vagyok rá meg ilyenek?

Ez az időszak eléggé stressz volt és az . Máskor is voltak az étvágytalanság kivételével ilyen dolgaim csak rövidebb ideig.


2011. jún. 12. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Először nézess egy labor vizsgálatot, ha eddig nem készült. Ha azzal nincs gond depresszióra gyanakszom. Nekem is étvágytalansággal jött a depresszió.
2011. jún. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ.
2011. jún. 12. 23:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok, szívesen válaszolok, mert nekem is ez szokott a bajom lenni. 2 hónap alatt 8 kilpgrammot is tudok veszíteni a súlyomból. Még egy lényeges dolgot elfelejtettem írni: próbáld ki a Bérescseppet, volt már többször, hogy nekem bevált. Más multikat is megvettem, és azok nem használtak az étvágyra. A B komplex viszont igen, tehát ha tudod azt is szedd.

Jobbulást.

2011. jún. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

bármitől

nem vagyunk orvosok, de megértem ha nem akarsz csak az orvosok véleményére hagyatkozni.


legáltalánosabb gyanú ami be szokott válni: rossz életmód.

rossz táplálkozás, kevés mozgás, sok punnyadás (tv gép), sok megerőltető munka, kevés alvás, rossz lelkiállapot


ezeket írd le mindet hogy melyikkel mi bajod van, hogyan csinálod (pl miket eszel mennyit mozogsz).

a labor kimutathatja hogy vérszegény vagy, vashiányos, belső gyulladás, de akkor is a jó táplálkozás oldja meg


súlyos esetben csak gyógyszer vagy műtét.

például láttam már olyan abszurd betegséget is, minthogy az erek elszorítják a gyomrot a rossz tartás miatt, vagy a gyulladás egy öntámadó folyamat.

2011. jún. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Majdnem biztos vagyok benne, hogy egyre mélyebbre csúszol a depresszióba (gyengült önerő, örömtelen mindennapok, krónikus fáradtság, szervi panaszok...ezek mind a depresszió tünetei). Én azt javaslom, feltétlenül kérj külső segítséget, mert ha nagyon mélyre csúszol, onnan igen nehéz "kimászni"! (Háziorvosnál indulj, s Ő továbbküld Pszichiátriai Szakrendelésre, s esetleg elküld néhány általános vizsgálatra is, hogy a szervi ok kizárható legyen!) Fel a fejjel! :)
2011. jún. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet elmegyek,bár nem ilyen jellegűekkel sem szívesen járok házi orvoshoz ezzel meg félek,hogy az orvosom nem venné komolyan ezeket. Szüleim sem értenek meg ezzel kapcsolatban. Mikor kollégista voltam elmentem ahhoz a háziorvoshoz ahova a kollégisták tartoznak (akkor éppen csak álmatlanságom,erős fejfájásom,rossz hangulatom volt csak azt hiszem). Disztimát meg alvászavart állapított meg meg elküldött laborba de semmi olyat nem mutattak az eredmények ami utalna ezzel kapcsolatban bármilyen betegségre. HOVA gyógynövény tablettát meg MAGNE B6-t írt fel.Nem nagyon használtak semmit sem. Rá 1 évre (2010) is elmentem (hamarabb nem mertem) ezzel + gyomorfájdalmam is volt már pluszba más nem tudom volt-e és megint csak gyógyszert ír fel.Azt mondta vegetatív alapon van.
2011. jún. 25. 00:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!