Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pánikrohamok "természetes"...

A pánikrohamok "természetes" velejárója az idegrendszer kimerülése? Mivel lehet felerősíteni?

Figyelt kérdés
Több, mint másfél hónapja éltem át 3-4 pánikrohamot, azóta úgy érzem legyengült az idegrendszerem. Xanaxot szedek a rohamok ellen, de szeretnék leállni róla. A b- komplex úgy érzem nem használ a problémámra, nyomásérzésem van a fejemben és szememben tőle ill. sok mindentől pl. kávé, tea, Neuroptim. :S Normális ez??
2009. márc. 19. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Pontosan mibol all nalad a panikroham? en depresszios vagyok es szociofobiam van.En is xanaxot szedek es frontint es ket honapja tobbszor is elofordult , hogy rosszul lettem kint a varosban , izzadas , remeges , hanyinger , meleg aztan hideg hullam , ero elvesztese , szajszaradas stb , ma voltam a pszichiaternonel elmondtam neki de nem szolt semmit csak erosebb gyogyszert irt fel , en is panikbeteg vagyok? es ha igen mert titkolna a pszichiaterno nem ertem.
2009. márc. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A tüneteid alapján gyanúsnak tűnik, h kialakulóban van nálad a betegség, de ezt én nem tudom így megállapítani, az orvos dolga lenne, esetleg keress egy másik pszichiátert. Bár a rohamokat nálam nagyfokú félelem és nagyon magas pulzus kíséri főként, erő elvesztése szintén, valamint mintha az idegrendszerem össze akarna roppanni. Hál' istennek mostanában csak úgymond "limitált" rohamaim vannak, azok is közhelyeken, vagy amikor este próbálnék elaludni törnek rám.
2009. márc. 19. 21:59
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

Én is pánikbeteg és voltam másfél éven keresztül.Azért írom, hogy voltam, mert már csak 3-4 havonta tör rám a roham elviselhető szinten a kezdeti napi 3-4 után.

A Frontin 0,5 nekem nagyon bevált, mivel elsősorban stresszoldó.A Xanax itt semmit nem ér, mert nem ideges vagy.A tüneteim szinte u.azok voltak, mint a tieid.A második hónaptól kezdett nagyon elegem lenni az egészből és egyik reggel beálltam a tükörbe és meggyőztem magam, hogy erre az egészre semmi szükségem nincs és MUSZÁJ!!! kijönnöm belőle.Ezt elismételtem egy héten keresztül minden nap reggel és utána már éreztem-tudtam, hogy meg fogom csinálni.Attól kezdve kezdtek ritkulni a rohamok és most tartok a 3-4 havinál.

2009. márc. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%

Kedves előző válaszoló!

A frontinnak és a xanaxnak ugyanaz a hatóanyaga: Alprazolam

Egyébként én is sokmindent kipróbáltam

2010. aug. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!