Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon megviselt az utolsó...

Nagyon megviselt az utolsó barátnőm elvesztése. Valaki olyan aki átélt hasonlót, segítene nekem? Tudna tippeket adni?

Figyelt kérdés

Amióta már nem vagyunk barátnők, minden este sírok, teljesen magam alatt vagyok. Magányosnak és elhagyatottnak érzem magam.

Félek attól, hogy már nem is találok új barátokra, mert már most gimis vagyok (nyolcadikos) és az osztályban nincs is senki olyan.. Esetleg hol tudnék könnyen barátkozni?


2011. jún. 6. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Hidd el barátokat sosem kell keresni, mindig jönnek maguktól. Nem leszel sohasem magányos.
2011. jún. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pedig most is magányos vagyok.
2011. jún. 6. 21:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Jelenleg nekem sincs igazbarátom-barátnőm.Volt egy,akivel kis korom óta barinők voltunk,de jobbnak láttam megszakítani vele a kapcsolatot,mert egyre jobban éreztem,hogy nem bízhatok benne.Ne pánikolj,bárhol kialakulhat még az életedben jóbarát vagy barátnő.
2011. jún. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!