Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kis állat elvesztése. Téged...

Kis állat elvesztése. Téged is megviselt?

Figyelt kérdés

4 hónapja, hogy meghalt a 17 éves cicám..gyerekkorom óta velem volt, nagyon rossz nélküle. Betegségben halt meg szörnyű volt látni ahogy leépült, majd elkellett altatni, hogy ne a fulladás végezzen vele. Borzasztó volt az altatás, azóta is kísért, ha álmodok vele mindig látom őt, hogy él, majd utána azt, hogy meghal... :(

nagyon hiányzik most is sokat sírok miatta....

Voltál/Vagy Te is ilyen helyzetben?


2010. aug. 24. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, nagyon sirtam, én is álmodtam velük, nagyon sajnáltam szegénykéket.
2010. aug. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én voltam már ilyen helyzetben, a kiskutyám halt meg!:( de el kell őt engedni sajnos, én hiszek abban, hogy jobb helyen van ez sokat segít:)


Remélem jobban leszel Te is nem sokára:)

2010. aug. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi én is remélem..Hihetetlen hogy az állatok mennyi szeretetet adnak...

aztán ha elmennek egy részt elvisznek magukkal

2010. aug. 24. 20:28
 4/9 anonim válasza:

Nekem volt 2 kutyám az egyik 16 a másik 10 éves volt, mindkettő egészen kicsi koromtól velem volt, és szinte egyszerre pusztultak el. :(

Nagyon rossz volt. Napokig sírtam. :SS:(

2010. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem pár hete halt meg a cicám aki alig volt 1 éves. szinte egész nap vele voltam. ha barátomnál aludtam, reggel rohantam haza hozzá minél hamarabb. nagyon nagyon szerettem. azthittem belehalok mikor meghalt. szinte még most sem hiszem el, hogy nincs többé, várom haza. :(
2010. aug. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos már sok állatomat temettem el, mindegyikük halála nagyon megviselt, mintha családtagot vesztettem volna el, nagyon a szívemhez nőttek. Van, hogy emiatt idiótának néznek.. Bár most "csak" eltűnt az egyik cicám, de ez is nagyon elkeserít, próbálom mindenféle módon keresni, de egyre kevésbé reménykedek.
2010. aug. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem nyuszim volt, aki már több mint másfél éve, hogy elment. Azóta sem hevertem ki. Ha eszembe jut még most is sírok, hogy már nincs itt. Sokáig nem tudtam másik állatot hozni, de most 1 hónapja lett megint egy nyulam. Imádom, nagyon édes, de az első 2 hétben folyamatosan a másikkal álmondtam olyanokat, hogy elfejtkezem róla, meg elszökik és hasonlók. Borzalmas volt.

Most már egyre jobb és könnyebb, de az elsőt soha nem fogom elfelejteni.

2010. aug. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen en is voltam ilyen helyzetben.nekem mar 2 eve halt meg a cicam epp karacsony elott meg havat sem latott szegeny nem volt meg egy eves se.szombat este lett rosszul es akkor mar nem volt allatorvos csak hetfo reggel de addigra mar meghalt szegeny.:(annyira rossz volt latni ahogy szenved es nem tudtam rajta segiteni.meg most is sirok ha ra gondolok.
2010. aug. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

őszint résztvétem mindenkinek..

borzasztóak ezek a dolgok...

enem is "hülyének" néznek emiatt mégha nem is mondják e abból a mondtaból, hog ymi lesz ha aszüleim halnak meg..stb..hát nem érti meg aki nem éli át

Találtam egy jó mondtást, ami azért segít nekem: a kisállat legjobb helye halála után a gazdi szívében van..

2010. aug. 26. 13:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!