Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért fordítok túl nagy...

Miért fordítok túl nagy jelentőséget a külsőségeknek? (Leginkább magam felé nagyok az elvárásaim. A pozitívumokat nem látom magamon, a kis hibákat meg felnagyítom. )

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Túl sok a szabadidőd,egyszóval ráérsz,unatkozol.

Én pl onnan tudom,hogy nagyon belustultam,ha elkezdek agyalni azon,hogy megműttetem az orrom:).

2011. máj. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem mindenki annak lássa magát aminek akarja.Vagyis így van ha tükörbe nézze. Szerintem az a ember ki tükörbe nézz, jó napja van és boldog szép nek lássa magát, akinek meg rossz a napja az csúfnak és minden hülyeséget kiszúr magán. Én is így vagyok ezzel..Szóval mindenki másképp lássa magát.. Ami neked nem szép az másnak gyönyörű.. És így tovább
2011. máj. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat
2011. jún. 12. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!