Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tapasztalatok vákuumos mellnöv...

Tapasztalatok vákuumos mellnövelő készülékekkel kapcsolatban? Pozitívumokat, negatívumokat is szívesen fogadnék.

Figyelt kérdés
Igazából közepes méretű cicim van, karácsonyra meglepném magamat egy ilyen készülékkel, mert szeretném őket műtét nélkül kicsit feszesíteni, megemelni.
2010. nov. 23. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, pedig ettől inkább lógni fog.

Sajna nem a legjobb módszer.

2010. nov. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nem hinném, hogy szükség lenne rá : )

17/F

2010. nov. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudom, kicsit már későn szólok hozzá, de nem baj.


De hiszen ez nem feszesíti, inkább megnyújtja és lötty lesz tőle ha vákuummal nyújtjuk a bőrt. Inkább nem lenne jó "játszani" a dologgal.


Sok olyant árulnak ami csak arról szól, hogy fizessenek érte. Aztán az eredmény már kétes. Egy-két kilót felszedsz, attól inkább feszesedik. Azt mondják, fogyásnál a nő a melléből veszít először. viszont oda is szed fel ha kicsit hízik. tudom ez eléggé egymással szemben álló dolog. Minél vékonyabb testen kellene a minél feszesebb mell. Ehhez viszont már adottság kell.


Szerintem még a műtét sem adja meg a természetes szép formát, csak egy mű formára alakítja ami nem szép, illetve nem természetes kinézetű.

2013. márc. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!