Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline szindróma skizoid...

Borderline szindróma skizoid szinezettel - mitől? 5 év kellett a diagnosztizáláshoz!

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 08:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nagyon nehéz ám ezt azért 100% biztonsággal felelősen diagnosztozálni! ill. nem is tudom, hogy lehetséges-e


a borderline szem. zavar mondjuk elég hamar felismerhető, de a skizoid dolgokkal már nagyon vigyázni kell, mert egy félrediagnosztizálás csak nagyobb kárt csinál nyilván


(találkoztam én olyan esettel is, hogy bent feküdt a srác az osztályon, aztán előtte is megjárt pár pszichiátriát, és a főorvos úgy lazán húzogatta ki az összes addig létező diagnosist amit más helyeken kapott, mert szerinte mindegyik baromság volt, és majd ő kitalálta a frankót ... na puff, nagyon ingoványos egy terület ám!)


amúgy az az 5 év is sok esetben nem azért kell, mert olyan nehéz, hanem azért, hogy annyi idő után egyáltalán valaki fel merje vállalni a diagnosist ...

2011. máj. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
a skizot azt általában akkor mondják amikor nem tudnak hogy milyen probléma van !
2011. máj. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az se mindegy, hogy hány éves vagy, mert tinikorban a személyiség változása, és az ezzel szinte mindenkinél együtt járó kisebb nagyobb problémák miatt nem is diagnosztizálnak konkrét személyiségzavarokat.
2011. máj. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia, ha kíváncsi vagy mi van a "kulisszák mögött" látogass el ide: [link]

[link] kiadvanyok.html

Jó olvasást!

2011. máj. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

10:27 - azért ennél mintha komolyabb lenne ez a tudományterület ...


utolsónak pedig: hogy jönnek ide az emberi jogok?

2011. máj. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ja hogy CCHR - akkor értem, de azzal meg nem kell foglalkozni
2011. máj. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Gargya Márk válasza:
0%
Mert egy f asz h ülye b uzi vagy!
2011. máj. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13:25 dehogy komolyabb. fogalmuk sincs mi okozza, a legújabb feltevés asszem a toxoplazmózis. ha fogod magad és minden nap csak úgy beleszarsz az ágyadba akkor is skizová nyilvánítanak!
2011. máj. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%
dehogy nyilvánítanak! rohadtul nem olyan egyszerü "megkapni" egy diagnózist mint ahogyan azt sokan gondolják. Nagyon komplex módon vizsgálnak a pszichiáterek, nem csak annyit tesznek amennyit te ott látsz, hogy kérdezget baromságokat. Reakció idöt figyel, beszéd gyorsaságot, hangszínezetet, stb stb stb ...És tényleg egy borderline személyiségzavart nagyon nehéz megállapítani. És minél fiatalabb a beteg annál nehezebb. Pl. én augusztusban leszek 18. És már kb 2010 végén gyanították a dolgokat és még mindig nem diagnosztizálhatták mert nem vagyok 18 se.
2014. jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!