Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Eléggé kivagyok idegileg,...

Eléggé kivagyok idegileg, ezért szedek magne b6ot, mennyit vehetek be egy nap ha az van rá írva hogy napi 1?

Figyelt kérdés

Tudom hogy egyet kéne, de az a baj, hogy úgy kelek fel hogy ideges, feszült vagyok, veszekszek, rossz gondolataim vannak(magamról, az életről), nem akarok semmit se csinálni, teljes beforgok. Ez megy már egy jóideje.

Gyógyszereket meg nyugtatókat nem akarok szedni, ezért béres magne b6-ot szedek, és így ha nem is teljesen de kezdek hasonlítani a régi önmagamhoz. A probléma csak az, hogy ennek elmúlik estére a hatása, és ugyanúgy sírok, szorongok, feszült vagyok. Szerintetek nagy baj lenne ha kettőt vennék be? Mert van itthon Citapram, anyunak írták fel, de nem merem bevenni, pedig már nagyon fontolgatom..


2011. ápr. 15. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan az agyadban van a baj. Ezt most ne oltásnak fogd fel csak lehet inkább pszichológushoz kéne menned, és kideríteni miért vagy ilyen szorongó depresszív állapotban. A gyógyszer nem mulasztja el csak felületes segítséget nyújt a te esetedben. A probléma gyökerét kell kideríteni hogy tudj is tenni valamit ellene.
2011. ápr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az a nagy baj, ha kettőt veszel be, hanem az, hogy egy kis MagneB6-tól várod a javulást egy sokkal komplexebb problémára.

Ha segíteni szeretnél magadon, fordulj szakemberhez, aki majd eldönti, hogy milyen kezelés szüntetné meg a folyamatos szorongást és esetleg depressziót.

Citapramot ne szedj be csak úgy, az ilyen jellegű gyógyszerek kúraszerűen hatnak, több hét alatt fejtik ki hatásukat. Legfontosabb az lenne, ha találnál (amennyiben van rá lehetőséged) egyéni terápiát és/vagy csoportterápiát (én 3000 Ft/alkalom áron jártam).

Sok erőt kívánok ahhoz, hogy el tudj indulni egy olyan úton, amitől javulást, gyógyulást remélhetsz!

Ha valamit szeretnél még kérdezni, szívesen válaszolok.

2011. ápr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Azért ettől várom mert először a semmitől vártam de nem múlik, egyre jobban beforgok, és már én is látom, hogy ez a helyzet magától nem javul. Próbálom a magne b6ot hátha csak stressz, feszültség az egész.

Pont az anyagiakkal vannak bajok, ezért a 3000ezer jelenleg nekem lehetetlen. Írtam ki nem rég egy kérdést, mindjárt belinkelem.

2011. ápr. 15. 11:12
 4/5 A kérdező kommentje:
2011. ápr. 15. 11:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Vannak szoros baráti kapcsolataid?


Érdemes lenne egy önsegítő csoportot nézni a környékeden, azok ingyenesek vagy nagyon minimális ellensúlyozást kérnek a terem használatáért.

2011. ápr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!