Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az önvagdosás általában...

Az önvagdosás általában hogyan kezdődik, és hogyan ér véget?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 22:56
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nálam is úhykezdődött, hogy lelki fájdalmat fizikaivá próbáltam áttenni. Egy ideig ment is, de utána egyre melegebb kezdett lenni, és akkor már nem megoldás a hosszú újjú pulcsi. Ezért abba hagytam:) Néha még a bokámat megvágom, amikor már tényleg nembírom.
2014. márc. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Akik vágják magukat azok mivel csinálják?
2015. nov. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 homo ludensz ***** válasza:

Lehet kaszával,sarlóval, a fater borotvájával de csóróknál megteszi a konzerves doboz teteje is. Már megbocsássatok de aki önmaga ellen fordul az nem ép elméjű. Ezt semmilyen magány vagy lelki bánat nem tudja nekem igazolni.

Azt el tudom fogadni hogy csapdába esett állat lerágja a lábát mert többet ér a szabadsága még nyomorékan is. Mást mint indokot soha!

2015. nov. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!