Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért fáj a fejem a Xanax-tól?

Miért fáj a fejem a Xanax-tól?

Figyelt kérdés

Az elmúlt kb 1 hónapban egyáltalán nem tudtam aludni, illetve ha mégis állandóan felébredtem. Rájöttem, hogy ha beveszek 2db 0,25ös xanax-ot, akkor viszonylag jól végig tudom aludni az éjszakát, de reggelre mindig iszonyatosan fáj tőle a fejem.

Tudnátok ajánlani helyette valami mást?


2011. márc. 20. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért fáj tőle a fejed, mert sok, és nem vagy hozzászokva /vagy nincs rá szükséged/

Néha én is önkényesen dupla 0,25ös Frontint szedek be, ha érzem, h nem volt elég az az egy... de néha, ha túl gyorsan higgadok le, nekem is fáj a fejem.

Próbálj meg inkább altatót szedni! (vagy igyál nyugtató teát lefekvés előtt, hatni fog)

2011. márc. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tetris ***** válasza:
Azért fáj tőle a fejed, mert a szervezeted így jelzi neked, hogy ez a gyógyszer nem jó. Altatószerként talán beválna a Valeriana is, amit vény nélkül lehet kapni. Ha végképp nem tudsz elaludni, akkor mellé egy 0,25-ös Xanax. De kettő úgy látszik már sok.
2011. márc. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Az az igazság, hogy tudom miért nem tudok aludni, idegesség, szomorúság, állandóan a (volt) barátnőmön kattog az agyam akit még mindig nagyon szeretek. Ezért gondoltam, hogy a nyugtató jó lesz, és jó is, csak úgy ébredek, mintha előző este megittam volna egy üveg vodkát.


Valami altatóval már próbálkoztam (elfogyott, nem emlékszem a nevére), de ugyan olyan zaklatott maradtam, felriadtam félóránként-óránként.

2011. márc. 20. 19:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!