Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lábalhatnék ki ebből a...

Hogyan lábalhatnék ki ebből a depresszív hangulatból?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre gyakrabban van hangulatingadozásom. Egyszer vidám vagyok, minden jó, aztán mikor elkap a gépszíj, (mint pl. most is) akkor rám tör a szomorúság, sírhatnékom van és semmihez nincs kedvem. Kilátástalannak érzem a jövőmet, mert amit jelenleg tanulok az nekem egyáltalán nem tetszik, csak kényszerből csinálom és ha végzek a sulival lövésem sincs, hogy mi lesz velem (1 évem van hátra). El gondolkoztam már azon is, hogy öngyilkos legyek, mert egyre nehezebb elviselnem ezt az egész mindenséget. Ezt az egészet még tetőzi az is, hogy nem tudok nyitni egy olyan lány felé, aki lassan egy éve tetszik. Tudnátok valami tanácsot adni, hogy mit csináljak?
2011. márc. 16. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Ja, egy hosszúhétvégére vegyél vonatjegyet, és utazz el ukrajnába, vagy montenegróba.


Rádfér a környezetváltozás, és ha meglátod ott mi van és hogy hogy élnek emberek akkor majd rájössz milyen jó itthon a helyzet!!


Vigyél fényképezőgépet is, hogy később se felejtsd el.

2011. márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! ;)
2011. márc. 16. 22:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!