Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet kezelni az...

Hogyan lehet kezelni az idegösszeroppanást?

Figyelt kérdés
2 gyerekem van, 2 állásom--szinte éjjel nappal dolgozok,hogy fizetni tudjuk a lakáshitelt, de most már teljesen ki vagyok merülve. Beszéltem egy pszichológussal, és ő mondta, hogy idegösszeroppanásom van.
2011. márc. 12. 17:54
 1/3 anonim válasza:
100%
Ne pszichológussal beszélj, hanem menj pszichiáterhez, gyógyszeres kezelésre van szükség, vagy sok-sok pihenés, kikapcsolódás stb., gondolom ez utóbbi nem megvalósítható.Nekem decemberben volt,most jobban vagyok:)
2011. márc. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló cipőben járok. Én teljesen összeomlottam egyszer csak az utcán. Már 3 hete gyenge vagyok és kedvetlen. Sokat kellene pihenned. A pszichoterápia is segít. Nekem antidepresszánst írtak fel. Nekem még az agykontroll segít. 101 pozitív állítást bármikor hallgathatod,engem megnyugtat.
2011. márc. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
16%
Aludni és imádkozni, Istentől kérni segítséget ! Az antidepresszánsokat el kell kerülni mert növeli az agressziószintet, saját magunk vagy mások ellen ! Az összes olyan gyerek pl aki iskolákban gyilkolászott, antidepresszáns hatás alatt volt: kémiailag késztet ölésre. Bővebben: [link]
2011. márc. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!