Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez figyelmetlenség vagy betegség?

Ez figyelmetlenség vagy betegség?

Figyelt kérdés
Ha kérdeznek tőlem valamit egyből nem mindíg tudok rá válaszolni, nem értem és rákérdezek vagy csak azt mondom aha, ha úgy kérdeznek tőlem hogy jó akkor azt mondom autómatikusan hogy jó ha nem akkor nem. Pl: Ma anya kérdezte hogy kell e leves én azt mondtam igen, ha azt kérdezte hogy második arra is azt hogy igen, pedig csak a főzelék kellett a leves nem de én rámondtam közben bszéltem füt fát és útána néztem hogy a levest szedi nem és nem mást ekkor szóltam csak! Ez betegség, vagy figyelmetlenség? Gyakran megesik velem autómatikusan igent mondok arra ami nem akarok aztán mondom hogy nem. Vagy kérdeznek tőlem valamit és nem rögtön felelek rá mert nem tom miről van szó igazán ekkor rákérdezek de mondjuk ha nem kérdeznek tőle vamit és nem válaszolok azonnal az azért van mert más jár a fejemben és lassabban értem meg amit kérdeznek de nem tudom veletek van így?
2011. febr. 4. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:

"azért van mert más jár a fejemben"

höhö csak nem szerelmes vagy?

am nem betegség nem vészes :D

2011. febr. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát szerelmes voltam egy lányba de annyira hogy ha már egy nap nem láttam vagy nem beszéltünk én őrültem meg folytan csak rá gondoltam és a barátaimnak is csak folyton róla beszéltem! Ezt a lányt már 4-éve szeretem kb. de már gyűlölöm mert ki sem állhat engem és megváltozott de egyébként imádom. Ha találkozunk látni sem akarom de ha nem látom akkor az a bajom! Ha járni is akarna velem és visszautasítanám elég szépen! Én kiöntöttem neki a szívem ő jót nevetett rajta ne ezt betette az ajtót! Egyébként rendes csak nem tom lehot ho csak engem nem kedvel és hát a szülei is elváltak azóta változott meg és állítólag mással is ilyen nem szeret senkit de a barátnőivel traccsol én mondtam neki hogy én lennék a barátja meg minden errő azt mondta hogy van elég barátja akinek elmondja a dolgait na mondom oké! Nem is kérek belőled hát ezért nem tényleg de ha bajbanlenne én ott lennék! Volt hogy bekavartak nekünk mert az egyik dinka csaj féltékeny volt és elhordott mindennek na szntm még ő miatt is haragszik rá a csaj de hát ez van! Egyébként aki féltékenyvolt megkaptam amit akart jártam vele 3 napig de csak azért ho szakítsak vele a 3 napon már megsajnáltam nagyon sírt amikor elmondtam neki hogy csak azért mert összeveszített engem a lánnyal ezért én úgy éreztem mint ha azzal a lánnyal jártam volna hisz mindíg találkoztunk és beszélgettünk ezért olyan volt mintha szakítanánk ezért visszadtam neki ezt az érzést én is szakítottam vele meg is érdemelte! Azóta a lányt nem tom meggyózni semmivel hogy kedveljen és ő csak a rosszat sejti rólam akármit mondok neki és azóta nagyképű lett nem is köszön senkinek csak ha előre neki köszönnek stb. de engem ő már nemérdekel szeretem a szívem mélyén de gyűlölöm is részben. Egyébként szerintem egyáltalán nem ez az oka nem ez jár a fejemben.
2011. febr. 5. 00:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem hallod meg mit mondanak, mert nem érdekel hogy mit mondanak. Talán a saját gondolatod érdekesebb számodra és a kettőre egyszerre már nem tudsz odafigyelni, mert 1 Bites vagy.

Vagy pedig szimplán hiperaktív. Ezt nem tudhatom :)

2011. febr. 5. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát jaja! Egyébként kiskoromban tényleg hiperaktív voltam
2011. febr. 5. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!