Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gusztustalannak érzem magam,...

Gusztustalannak érzem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, és kb. fél éve gyötrődöm a külsőm miatt. A homlokom nagyon pattanásos, kövérnek érzem magam (49 kg / 165 cm), és a melleimet is gyűlölöm, mert a 75A-s melltartó nagyon kicsi rám, viszont a 75B-s csak push-uppal jó. Undorom magamtól, egy öngyilkossági kísérletem is volt (gyomormosás, infúzió, egy hét toxikológián, 5 hét pszichiátrián). Antidepresszánsokat írt fel nekem a pszichiáterem, de nem segítenek. Annyira undorítónak érzem magam, hogy félek kimenni az utcára, és mikor találkozom az osztálytársaimmal, érzem, hogy lenéznek amiatt, mert nagyon csúnya vagyok. Van valakinek bármi ötlete, vagy tényleg az lenne a legjobb, ha végre kinyírnám magam?
2011. jan. 30. 17:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Miért nem szereted magadat. Ennél természetesebb dolog nincs. Lehet unalmasan hangzik, de fogadd el a tested olyannak amilyen. Egyedi vagy, képzeld az egész Földön nincs még egy olyan mint te, vagy én vagy akármelyikünk. Mindannyian egyediek vagyunk, ha te magad csúnyának vagy ha egy hibát is találsz magadon, nagyon tudlak sajnálni. Egyedi vagy és igy vagy szép. Akárki is vagy. Legjobbakat 24/F
2011. febr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!