Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 5 hónapja szültem, és amikor...

5 hónapja szültem, és amikor szexelek a férjemmel, gusztustalannak érzem magam. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Azért érzem úgy magam mert a másik szobában meg alszik a baba.
2009. aug. 17. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, az anyaságot még nem sikerült összeegyeztetned a nőiességeddel.

Attól, hogy babád született, és anyuka lettél (amihez gratulálok!), még mindig nő és asszony vagy! A gyermekednek legyél anya, a férjednek pedig nő.

2009. aug. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
mert az
2009. aug. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez másoknál is gond, ha tudsz fordulj pszichológushoz, mert később következményei lehetnek az elutasításnak, gyulladások, betegségekbe való fordulás, a férjed, meg keres valakit.Ez a szülés után a nőknél természetes állapot, de a hapsik nem szülnek veled együtt, neki a hormonjai termelődnek.
2009. aug. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2.-nak üzenem: elolvastad a kérdést rendesen? A MÁSIK szobában alszik, nem velünk.
2009. aug. 17. 13:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem teljesen természetes állapot, nem olyan értelemben, hogy mindenkinél előfordul. De van a nőknek egy része akiknél igen. Általában ott, ahol előtte sem volt a szexualitás a gondolkodásban természetes és nyílt folyamat. Ha nem javul, akkor fordulj szakemberhez.
2009. aug. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
70%
Nem értelek. a 2-es a lehető legkorrektebb választ adta. Ha zavar, hogy a gyerek a MÁSIK SZOBÁBAN alszik, és ez miatt undort érzel,ez ilyenkor "normális" lelki állapot, de ha idővel nem múlik, fordulj lélekbúvárhoz....Üdv
2009. aug. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gusztustalan ha egy férfi meg egy nő szeretkezik ? A Baba nincs ott. Azért mert szült valaki nem kell felhagyni a szexel hónapokra a baba meg úgysem tudja mi az ha hangokat hall akkor sem .
2009. aug. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
2. válaszoló alatt azt értem akinek nem volt hasznos a válasza. Aki azt ítra hogy tényleg gusztustalan vagyok.
2009. aug. 17. 13:26
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudod a kisbabák nem igazán ébrednek még fel.Ha felébred is oda lehet menni hozzá.Amikor kisgyerek lesz, akkor is ott fog aludni, sőt jóval érdeklődőbb lesz.Majd meg kell tanítani, hogy a papa-mama együtt alszik, szeretik egymást, stb.Még mindig jobb, mint ha az anyósod aludna a szomszéd szobában.Ezeket a gátlásokat valószínűleg hoztad magaddal, meg kell próbálnod túljutni rajta, elsősorban magad miatt.
2009. aug. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!