Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresziós vagyok? ( többi lenn )

Timii. kérdése:

Depresziós vagyok? ( többi lenn )

Figyelt kérdés
Egész nap rossz kedvem van, nincs humorom semmihez. Szorongok, nem tudom feldolgozni a családi zűrzavart, a múltamat a régi iskolámban, hogy az ottani osztálytársaim lelki terrorban részesítettek, de mindez már 3 éve. Azóta vagyok ilyen, de van, hogy elmúlik egy kis időre, van, hogy nem. Néha tudomást sem veszek magamról, és csak aztán kapcsolok, hogy most mit is csinálok és miért? Néha azt sem tudom ki vagyok. Meg nem tudok dönteni se, mindenre azt válaszolom hogy mindegy. Amikor meg megyek lefeküdni, akár 3 órát is fekszek az ágyban, nem tudok elaludni. Mindenféle hülyeség jár a fejemben. Ma a barátom mondta hogy az vagyok, ezek a depresszió jelei. Tényleg az lennék?
2011. jan. 19. 21:39
 1/3 anonim válasza:
Ez sajnos tényleg az, talán el kéne menned egy tanácsadóhoz vagy ilyesmi emberhez.
2011. jan. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy jó pszichológus sokat segíthet. De nem pszichiáter!!! az begyógyszerez... abból meg nincs kiút. Ezeket a dolgokat lelki szinten kell megoldani, nem gyógyszerrel elnyomni.
2011. jan. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen. valószínűleg az vagy...

Szóval még most kéne tenni valamit az érdekében hogy jobb legyen különben csak rosszabb lesz ha vársz...

2011. jan. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!