Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lenne egy furcsa kérdésem...

Lenne egy furcsa kérdésem lenn a többi?!

Figyelt kérdés
Közbe úgy érzem mintha örülnék meg ,hogy csak egy kicsi választ el ,hogy valami hülyeséget mondjak vagy csináljak,keveset járok ki a házból s sokat unatkozok s sokat filozok ezen vajon ez lehet a baj ,valaki volt még így?
2011. febr. 9. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Keress tartalmas elfoglaltságot, járj ki a szabadba, túra, séta, stb...

Akkor talán jobb lesz a hangulatod, és persze ha nem unatkozol, akkor nem érsz rá túl sokat filozofálgatni.

2011. febr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

elsővel egyetértek

valami sport / hobbi amihez kedved lenne?

2011. febr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sportló vagyok csak most le vagyok sérülve elég komolyan s nagyon semmit sem csinálhatok ,minden napom ugyanaz ,ugyanazt csinálom minden nap ...
2011. febr. 9. 12:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor atúra program kilőve..bocs, de nem tudhattam...

Így nagyon nehéz bármit ajánlani, mert nem tudom mi az érdeklődési köröd, meg hiába is szeretsz olvasni, egy idő után már az is unalmas....sajnálom, hogy így jártál...

Nincs valami hobbid, amihez nem kell terhelned magadat?

2011. febr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat fogok legalább menni úszni remélem jobb lesz így (:
2011. febr. 9. 23:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!