Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A férjem depresziós, de...

A férjem depresziós, de lassan már nekem sincs élni kedvem miatta, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én 29 éves vagyok ő 40.6 éve vagyunk együtt.Lassan már 2 éve vettem észre az első változásokat.Rosszkedvű,ingerült volt,nem akart menni sehová.Hosszas unszolásra elment pszichiáterhez,az adott neki gyógyszereket,de nem sokat javut,ezért abbahagyta kb3 hónap utánn.Azóta semmi változás.Elmegy melózni,aztán hazajön és vagy alszik,vagy a Tv-t bámulja.Nem lehet kimozndítani,az utóbbi 1 évben nem voltunk együtt sehol,még egy moziban sem.Lejárt fél éve a jogsija azt se hajlandó elmenni megcsináltatni,inkább gyalog jár.Azt mondja minek úgyis drága a benzin.A szex sem érdekli,úgy kell kiönyörögnöm a havi 1 alkalmat,és abba sincs sok köszönet.Bárhogy próbálkozom elutasít,nincs kedve,fáradt,hagyjam békén,majd holnap.Én már teljesen kétségbe vagyok esve nem tudom mit tegyek.Már lassan én is depressziós leszek a szexhiány,meg amiatt,hogy folyton a savanyú képét bámulom.Én nagyon szeretem és szeretnék rajta segíteni,de úgy érzem nem tudok már tovább így élni.
2011. febr. 12. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Szakembert kellene bevonni! Menj el te és kérdezd meg a pszichiátert mit lehetne tenni! Ha gyógyszerre van szükség, akkor ha nem hat, lehet másfajtát is kipróbálni! Ne adjátok fel! Egyébként kérdezed már a férjed, hogy mitől érezné jobban magát? Mi ennek a mély válságnak az oka?
2011. febr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt kellene kideríteni, mi a depressziójának az oka. Nem biztos, hogy ő meg fogja mondani, lehet, hogy Neked kell kitalálnod... Az antidepresszánsok mellékhatása az öngyilkosság, ezért én nem támogatom a szedésüket. A problémát nem oldja meg. Esetleg valami legjobb barátjával kellene az érdekében szövetkezni, hátha neki elárulja, esetleg testvérének. Nagyon szorítok!
2011. febr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Három hónap után még nem fejtik ki a teljes hatást az antidepresszánsok, türelmesebbnek kell lenni és szedni kell a gyógyszert. Én is már több mint három hónapja szedem, de csak javulgatok, alvászavarom még mindig van. Irány vissza az orvoshoz!
2011. febr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is mondtam már,hogy vissza kéne menni az orvoshoz,vagy elmenni másikhoz,de hallani sem akar róla...De én már nem birom ezt így tovább sokáig:-(
2011. febr. 13. 14:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Pedig sajnos nincs más megoldás :( Valahogy rá kell venned, tudom milyen nehéz ilyenkor a férfiakkal.
2011. febr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

mit dolgozik a férjed?


a szexhiányt megoldhatod házon kivül is :))

2011. febr. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az ilyen orvosok nem használnak, ha a beteg nem akarja, ha igen, akkor sem. a nyugtatókra ne is szokjon rá! akkor sem lesz normális, csak egy drogoktól eltompított zombi.

sok beszélgetés. passz, sajnos ez rajta múlik minden esetben. :(

2011. febr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen keressetek fel egy pszichoterapeutát, a gyógyszer nem elég, mellékhatásai vannak..
2011. febr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

hagyd ott, válj el, költözz el, keress mást.

29 éves vagy, biztos találsz magadnak mást...

2011. márc. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!