Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyomoridegem van. Mit tegyek?

Gyomoridegem van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
13 énes fiú vagyok és mindig mikor karateedzésre megyek előtte már 1 órával ideges vagyok de nagyon.Pedig alapvetően szeretem az edzéseket és semmi olyan dolog nem történik velem ott ami miatt idegeskednem kéne. MIT TEGYEK????
2010. dec. 29. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Csalántea, citromfű/levendulaolajos aromaterápia, vagy ezekből készített fürdő.

Természetes, és feszültségoldó.

2010. dec. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Aha... És ez mitől lenne pont gyomorideg ?

Szerintem semmi köze a gyomrodnak ehhez. Ha pszichésen nem tudod leküzdeni, valóban szóbajön valamilyen nyugtató tea-féleség, de ne közvetlen az edzés előtt idd meg, hanem kicsit (pl. fél órával) hamarabb.

2010. dec. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi idegesít? Gondold végig, és nyugtasd meg magadat.
2010. dec. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tetris ***** válasza:

Ha mindig a karateedzés előtt jön rád az ideg, akkor tuti fix, hogy ott, az edzésen van valami, ami - talán tudat alatt - negatívan hat rád.

Szépen gondold végig, hogy mi az, amit eddig még önmagadnak se mertél bevallani. Talán durvák a többiek, esetleg tartasz attól, hogy nem leszel elég erős, úgyes, és kinevetnek? Esetleg az edző túl sokat követel?

Az is elképzelhető, hogy igazából nem is szeretsz oda járni, csak azért mész, mert a lányok előtt ez olyan klassz dolog, hogy el lehet dicsekedni vele.

Valaminek kell ott lennie, ami igy kihat rád.

A megoldás kulcsa a te kezedben van! Gondolkodj el rajta, nem véletlen az, hogy mindig edzés előtt jön rád az ideg.

2010. dec. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. A mai edzésen jobban összeismerkedtem a gyerekekkel sztem ez segít ..mindent köszi mindenkinek és amúgy ez gyomorideg biztos
2010. dec. 29. 20:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!