Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van gyomoridegem? Nem...

Mitől van gyomoridegem? Nem először mentem évnyitóra, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Reggel úgy ébredtem h dübörög a szívem és émelygek, görcsöl a gyomrom. azóta émelygek folyamatosan pedig ma ettem két szelet kalácsot mézzel kora reggel, egy mákos patkót a suliban, egy banánt, ebédre pörit ettem. Most műzliznék ha nem émelyegnék, nem lenne teltségérzetem és nem lennék ideges. Fel vagyok pörögve, hadarok... izgulok de mitől?? segítsetek, hogy múljon el!! :C

L/17


2010. szept. 1. 19:03
 1/6 breegooca válasza:

én is ugyanezt éltem át tegnap éjszaka, csak durvábbat. magammal kapcsolatban pánikrohamra gyanakszom, nézz utána picit, rengeteg féle tünete lehet, amiket leírtál, az is beleillik a képbe...én azóta se tudok megnyugodni, de neked hátha sikerül: ha van otthon lenevulaolaj, csepegtess szebkendőre, és szagolgasd picit, vegyél mély levegőket, igyál valamilyen fehér teát, valamelyiket (vagy többet) próbálj meg. picit gondolkozz, vajon lehet-e valami konkrét oka? én speciel szerintem a sulira paráztam rá, ugyanis most jön az érettségi éve, megint 10hónapos bezártság, minden nap korán kelés, szerintem nekem ettől volt.


ha nem múlik el, menj el a háziorvosodhoz, vagy ügyeletre.

2010. szept. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 breegooca válasza:
*levendulaolaj
2010. szept. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is most vagyok végzős...
2010. szept. 1. 19:25
 4/6 anonim válasza:
Próbáld meg magadban tisztázni,hogy pontosan mitől félsz,már ez is sokat segit.Talán attól félsz,hogy most az utolsó évben nem fogsz megfelelni az elvárásoknak.
2010. szept. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én pont most vagyok így. Se évnyitó se semmi, csak egyszerűen reggel felkeltem és borzasztó gyomoridegem van, és fogalmam sincs, hogy mitől. Nem tudtam ma egyebet enni, csak egy kis dinnyét. Lehet fáradságtól? (mert 3 órát aludtam az éjjel)
2012. júl. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
az előzőhöz 17/L
2012. júl. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!