Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudom, hogy baromság, de mit...

Tudom, hogy baromság, de mit tegyek, ha úgy érzem, hogy jó lenne, ha minél hamarabb meghalnék?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék sokáig élni, és ezért minden tőlem telhetőt megteszek. Igyekszem minél kevesebbet enni, sok kávét inni, meg néha egy kis alkoholt is...
2009. jan. 20. 20:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szerintem meg elmész az orvosodhoz és megmondod, hogy problémáid vannak. Aztán elküld, vagy magadtól elmész egy szakemberhez és segíteni fog.. Ha mégsem sgeítesz magadon, ahogy az előbb írtam. Segítesz olyanokon, akiknek tényleg sok prolémájuk van és tényleg lenne okuk az önsajnálatra és nagyon sokat fognak segíteni neked. Vagy szerezz egy kisállatot (pl:kutyát) és meglátod ,mennyi szeretet igényel és ad neked majd. A gyógyszeres (receptes) dolgot meg felejtsd el! Mondom, tapasztalat! Nagyon rossz tud lenni, mikor már érzed, hogy hat és olyan rosszul vagy, hogy felkelni sem bírsz, de közben hánynod kell és úgy ver a szíved, hogy azt hiszed kiakad, közben meg az ájulás környékez. Régi "élmény", de még mindig kisért. Mikor, rájössz, hogy nem tudod visszacsinálni.
2009. jan. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
egyébként köszönöm a válaszokat... valahogy jobban érzem magam tőlük :)
2009. jan. 20. 21:18
 23/24 anonim ***** válasza:
Akkor én meg örülök, hogy ha így van. Komolyan mondom, beszélgess valakivel, egy baráttal, vagy bárkivel, aki meghallgat és önzetlenül segít. Sokszor az segít a legtöbbet. :-)
2009. jan. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Szerezz magadnak baratot,baratnot-azutan eszedbe se fog jutni a halal!fiatal vagy elvezd az eletet!Ne siettesd a halalt,eljon az mikor itt lesz az ideje,hidd el!De ha ugy erzed szukseged van segitsegre,fordulj szakorvoshoz!Ha hiszed-ha nem az elet szep/minden nehezsegevel egyutt/,de ettol vagyunk eros emberek,mert elunk,nem adjuk fel barmi is tortenik!A gyava ember feladja/ongyilkos lesz.Tudod van egy mondas:"Megszuletni sem konnyu,de meghalni meg nehezebb"!Probald megtalalni a kiutat abbol a helyzetbol amiben vagy,es utana minden rendben lesz!!!Sok sikert!
2009. jan. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!