Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudom, hogy baromság, de mit...

Tudom, hogy baromság, de mit tegyek, ha úgy érzem, hogy jó lenne, ha minél hamarabb meghalnék?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék sokáig élni, és ezért minden tőlem telhetőt megteszek. Igyekszem minél kevesebbet enni, sok kávét inni, meg néha egy kis alkoholt is...
2009. jan. 20. 20:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
38%
Ha úgy érzed, hogy elég volt, legyél öngyilkos.
2009. jan. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
61%

Ha annyira meg akarnál halni, akkor már rég meghaltál volna...

Szerintem próbáld meg élvezni az életed.

Egyébként mi az ami miatt meg szeretnél halni? (ha szabad tudni)

2009. jan. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Az okát elmondhatnád, nekünk, vagy valaki másnak, aki a barátod, esetleg egy pszichológusnak. Valaki biztosan segít TÚLÉLNI.

De nyugodj meg, nem fogsz meghalni, mert még itt vagy. Egyél, igyál rendesen, ettől is jobb lesz a közérzeted. Menj emberek közé egy nyugodt helyre, pl.: park-ba, talán színházba.

És tényleg beszélgess erről, ha nincs kivel akkor tényleg pszichológus, vagy egyéb lelkisegély kéne neked...

2009. jan. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%
NE legyél öngyilkos. Az élet nem olyan rossz hogy meghaljunk föleg ha a jó oldalát nézed.LEgalább goondolj azokra akik szeretnek téged.De szerintem ettől még nem fogsz meghalni amit csinálsz. De aki ilyen mint te azoknak annyit tudok mondani:FORDULJ SZIHIÁTERHEZ...../ez beteges/
2009. jan. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
21%
az honna vetted, hogy kevés evéstől, meg a kávétól meg lehet halni? A fogyókúra nem öngyilkosság.
2009. jan. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%

Biztosan nyomós okod lehet, ha ilyen kérdést teszel fel. De úgy tartják a halál sem megoldás. A problémád ha itt nem is mondod el, valakivel beszéld meg, és kívánom találjatok megoldást, hogy ne az legyen a kérdésed hogyan haljak meg, hanem hogyan NE haljak meg. :)

Mindenkinek vannak problémái, sokan érezzük úgy, hogy az élet nem jó, meg kéne halni, de az élet szép, csak tudni kell élni. Mindennek a jó oldalát kell nézni. Viszont úgy gondolom most neked komolyabb problémád lehet, talán nem tudod a jó oldalát nézni, mert nincs. Ilyen esetben megoldást kell találni. Tudom beszélni könnyű, de ha megfogadod a tanácsokat, és segítségért fordulsz(barátok, meg szakember), akkor sikerülni fog, és te is élvezni fogod az életet. Rád talál majd a boldogság s akkor nem kívánod hogy meghalj.

Egyél, igyál, ne tedd tönkre magad, megkaptad az életet, élj vele...:) Sok sikert :) Szívemből kívánom :)

2009. jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
0%
Legyél öngyilkos. Ha már mindenképp megakarsz halni. De keveset enni, meg alkohollal rombolni magad nem érdemes, mert úgy sokat fogsz szenvedni.
2009. jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
22%
teljesen egyetértek az előttem szólóval :D a kérdés feltevője meg egy idióta XD
2009. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Szia.NEKEM IS VOLTAK SZÖRNYŰ PILLANATAIM.Úgy éreztem fölösleges tovább élnem.Ne legyél öngyilkos.Ird le ide a problémád.Megpróbálok segíteni.OLVASD EL A Titok című könyvet.Ebben meg fogod találni a megoldást.Akármilyen problémád van meg tudod oldani!!!!!!!!!!!!Lehet még jó életed.
2009. jan. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem, mert ahhoz bátortalan vagyok, hogy leugorjak, vagy ilyenek...
2009. jan. 20. 20:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!