Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudom, hogy baromság, de mit...

Tudom, hogy baromság, de mit tegyek, ha úgy érzem, hogy jó lenne, ha minél hamarabb meghalnék?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék sokáig élni, és ezért minden tőlem telhetőt megteszek. Igyekszem minél kevesebbet enni, sok kávét inni, meg néha egy kis alkoholt is...
2009. jan. 20. 20:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
92%

20:20-as válaszadó vagyok:

Nem kell leidiótázni egyáltalán.Ugyan. Szerintem problémája van. Én is voltam már így. TEljesen megértem. Mondjuk én több ilyen választ vértam, hogy a klrdls feltevője idióta. Ahhoz képest mennyit vártam, igen kevés jött. Lehet még gyűlni fog.

2009. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
16%
NEEE NE UGORJ LE SEHONNAN, NE VESS VÉGET AZ ÉLETEDNEK !!!
2009. jan. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
egyébként tényleg idióta vagyok... tudom... de igyekszem tönkre tenni magam, mert úgy érzem másoknak most nem tudok örömet okozni, pedig eddig ez tartotta bennem az erőt
2009. jan. 20. 20:36
 14/24 anonim válasza:
26%
altató túladagolás, az nem gázos, csak kell pár óra, amíg biztos nem találnak rád, mert különben kimosatják a gyomrod. vagy drog túladagolás, az kicsit durvább, és talán nehezebb hozzájutni, de gyorsabban véglegesedik halál.
2009. jan. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
azt lehet recept nélkül is kapni?
2009. jan. 20. 20:46
 16/24 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz? Nem olyan nehéz az. Néhány év múlva, mikor majd vissza gondolsz erre az időszakodra, te fogod a legjobban szégyellnei magad, amiért ilyen haszontalan dolgokkal foglalkoztál. Tudom. Tapasztalat. Az az igazság, hogyha nem foglalkoznál annyit magaddal, hanem (ahogy írtad) elterelnéd a figyelmet magadról, és mondjuk más, talán elesett embereken segítenél, vagy kidobott kutyákon, vagy ilyesmi, egyből rájönnél, hogy mekkora butaság az önsajnálat. Én is szoktam magam sajnálni, hajlamos vagyok rá. DE soha az életben többet nem kívánom a saját halálom. Ezt megtanultam. Kérj ORVOSI segítséget. Nem szégyen. Lehet egy jó beszélgetés is sokat segítene..
2009. jan. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Mártmint miért nem tudsz másoknak örömet szerezni??
2009. jan. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
mert már ha nincs semmi bajom, akkor is szomorú vagyok, és ha bárki meglát nem lesz valami vidám...
2009. jan. 20. 20:51
 19/24 anonim ***** válasza:
92%

Már azzal is örömet szereznél ha elfelejtenéd ezt a butaságot, s nem akarnál meghalni. Nem vagy idióta, vagy ha az vagy, akkor mindannyian azok vagyunk.Láthatod, nemcsak te vagy így, előttem felsorolták, hogy ők is voltak így, megbánták, meg minden. Hát felejtsd el szépen, és máris örömöt okozol. S amint említették, segíts az elesetteken s hidd el az már jó, sőt nagyon jó. Megháláják s akkor te is boldognak látod majd magad. S ha nem is hálálják meg, akkor is lehetsz boldog, hisz segítettél s ez a fontos.

Sok sikert :)

2009. jan. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
45%
elmész az orvosodhoz, megmondod, hogy alvászavarokkal küszködsz, ír neked egy receptet, kiváltod és kész. de más gyógyszerek is hatásosak lehetnek, nyugtatók pl.
2009. jan. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!