Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van esély arra, hogy feltalálj...

Van esély arra, hogy feltalálják az Alzheimer kór ellenszerét?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 17:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Esély mindenre van.
2010. nov. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Van, de úgyis elfelejti bevenni.
2010. nov. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2. válaszoló nagyon humoros....
2010. nov. 18. 18:08
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Ha mindennek feltalálják az ellenszerét, akkor miben fogunk meghalni?
2010. nov. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Esély biztosan van. A kór előrehaladását lassító gyógyszerek már ma is vannak.


Érdekesség, hogy a cabernet sauvignon bor is segít a betegség megelőzésében, hogy a kezelésére is jó-e, azt nem tudom.


Mindenesetre a bor tanulmányozása elvezethet egy gyógyszer felfedezéséhez.


[link]

2010. nov. 19. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én úgy hallottam, hogy a kígyók mérgéből is lehet ilyen gyógyszert készíteni. igaz ez?
2010. nov. 19. 14:10
 7/16 anonim ***** válasza:
44%
Igen, ki lehet préselni a kígyókból is szérumot, de a lovakból is, meg a kutyákból is. Hogy hasznos e, azt majd 50 év múlva fogjuk megtudni. Az USA volt elnöke, a Ronald Reagan is ebben szenved. Gondolod, hogy ha lenne ilyen ellenszer, akkor rajta nem segítenének?
2010. nov. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Szia Orsi!


Nem tudom, hogy azért tetted-e fel a kérdésed, mert izgulsz, egyszer Téged is elér, vagy azért mert valamelyik ismerősöd/közeli hozzátartozód szenved ebben a betegségben? Mivel minket sajnos érint ez a téma (nagymama), így alaposan körüljártuk. Jelen tudományi állás szerint nincs rá gyógyszer, a már kialakult betegséget gyógyítani nem lehet, de lassítani igen. Viszont akinél még nem alakult ki, de izgul, hogy esetleg esélye van rá, vagy bármilyen aggodalma van, annak jó hír: halolajjal lényegesen csökkenthető a kialakulás esélye.

2010. nov. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Amíg vannak kutatók, elszánt emberek, akik küzdenek a betegségek gyógymódjainak megtalálásáért, szerintem van rá esély.
2010. nov. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Van!Költözz ki Indiába!Ott egy sincs Alzheimer kóros!
2010. nov. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!