Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírom egy napig se a...

Nem bírom egy napig se a facebook nélkül, ez normális?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
aha :D
2010. nov. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én meg etr nélkül :D
2010. nov. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy jártam, hogy albérletbe költöztem és nem volt net, minden nap elmentem a szüleimhez fellépni a közösségi oldalakra és megnézni a leveleimet.
2010. nov. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Hát normális de nem túl jó...Valószínüleg azért szereted annyira a FB-t,mert unatkozol és nincs jobb dolgod,ha találnál vmi jobb elfoglaltságot akkor gondolom nem ülnél a gép előtt.Pl. ha kocognál vagy kimennél barátokkal/barátnőkkel akkor talán elfelejtenéd a netet... :S
2010. nov. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
usa-ban már vannak külön erre spec. elvonók xD
2010. nov. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Az ilyen oldalak veszélyesek, nem azonnal, de hosszútávon igen... Szóval, ha sokat töltesz ilyen oldalakon, akkor ahogy mondták "függő" leszel! És nem beszélve, hogy az usaban mindent regisztrálnak, szóval megvagy "facebookolval"! Ha valamit csinálsz,akkor az egész szociális hálódat le tudják követni! Ez az új nyilvántartás! De van jó oldala is, mint a rég nem látott ismerősökkel tarthatod a kapcsolatot...


Meg az egyik tanárom mesélte(elég fiatal), hogy ő is fent van FB-n és néha ki tud akadni, a diákjainak a hülyeségein!

2010. nov. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én se bírom úgyhogy nem vagy egyedül :D
2010. nov. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én meg Gyk nélkül nem bírom, nem, hogy egy napig, pár óra is nehezemre esik, ha itthon vagyok, folyton fellépek, válaszolgatok, kérdéseket teszek fel.
2010. nov. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Legyél szeretettel üdvözölve a Hülyék Klubjában!Dettó!!!!
2010. nov. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!