Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális az, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az, ha a barátom kiakad azon, hogy 2-3 srác facebook-on meg szokott bökni?

Figyelt kérdés
Mindig ugyanazok böknek meg, semmi szándékkal. Igaz, én is vissza szoktam őket bökni unalomból. Semmi más hátsószándékkal. Jó, volt már olyan is, hogy amikor ott volt mellettem, akkor is visszaböktem őket, meg mellettük még pár barátnőmet is. Nem értem mi ebben a durva. Ha előtte lépek be facebook-ra az a baja, ha nem lépek be direkt előtte az a baja, hogy én biztos titkolok előle valamit. (több, mint 1,5 éve vagyunk együtt, én 17 , ő 19.)
2011. máj. 1. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:

fsznak kell bökdösni mást?:D


erre nem igazán lehetne féltékeny, de látni hogy szeret és nem esik jól neki..


minek egyáltalán bökdösni ?

2011. máj. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Engem nem érdekelne, elvernélek azt megtanulnád máskor kit böködj míg velem jársz.
2011. máj. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem,ez nem normális,csak gyerekes!
2011. máj. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

utolsó előtti

elvernéd? :O látszik te is mekkora gyerek vagy még:) Ideje lenne felnőni nem gondolod????Ebből minek ilyen nagy ügyet csinálni? atyaég -.-" meg inkább veled egy súlycsoportú embert próbálj megverni és ne lányt.De menő vagy ba*meg.Szerintem ásd el magad jó mélyre.Csak majd egyszer találkozz olyan lánnyal aki nem hagyja magát és olyat kapnál tőle hogy beszarnál.Remélem ez az idő is eljön egyszer.Megérdemelnéd.

2011. máj. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5%

16.18

Én nem azért mondtam ezt mert korombelieket ill fajtársaimat nem tudnám megverni, hanem a nőket csak erős fegyelmezéssel lehet megtartani. Beleértendő pár pofon pl ez nem a világ közepe hanem féltékenység.

2011. máj. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Rendesfiú/19 ***** válasza:

facebookon megbökött.....

ez kezd egyre durvább lenni. Szerintem nem normális, kicsit se...

2011. máj. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az nem normalis hogy te szandekosan csinalsz valamit ami neki rosszulesik, neked meg semmit se jelent. Szereted egyaltalan? Mert ha nem akkor minek vagy vele?

Vagy jo nezni hogy rosszulesik neki? Gonosz vagy?

2011. máj. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ne bökd meg őket többé, és ez a része meg van oldva, viszont a barátod féltékenységéből (mert gondolom, ha emiatt kiakad, akkor alapból az) adódhatnak problémák..
2011. máj. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem normális de ha zavarja akkor csak nyomd meg a kicsi x-et és kész, van amikor engedni kell a béke kedvéért, ez nem a szituáció, amikor érdemes vitázni
2011. máj. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A megbökés bizonyos értelmezésben azt jelenti, megdugnálak. Ugye tudod? Lehet barátod is erre gondolt. Én is rászóltam barátnőmre, h ne bökdösődjön, mert engem is féltékennyé tesz. Jófej, és nem csinálja többet. Neked is ezt javaslom, ha nem akarod h elege legyen.
2015. nov. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!