Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez a viselkedés normális?...

Ez a viselkedés normális? (Facebook)

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, sok igazi barátom van azt hiszem, keveset lógok a facebookon, mégis megrázott az, hogy összvissz 6-8 ember köszöntött meg facebookon. Az is igaz, hogy az egész osztály megköszöntött élőben, de ott az egyik haverom elkezdte, és utána a többiek sorban mondták.
2011. márc. 17. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
amit élőben kaptál tőlük, az sokkal fontosabb, mint a facebook...
2011. márc. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
45%
Facebook-on szerintem azért csak ennyien köszöntöttek FEL, mer' (mint már említetted) nem sokat lógsz fenn és ebből kifolyólag gondolom nem is postolsz ki semmit, vagyis csak "vegetálsz" és így nem is nagyon vesznek észre..
2011. márc. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
58%
Az elsőnek teljesen igaza van!!
2011. márc. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Miért? A facebook normális??
2011. márc. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Képzeld, engem még senki sem köszöntött fel Facebookon, sőt nem is fog, mert nincs. Szerinted ez számít bármit is?
2011. márc. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Igazából az az első kérdés, hogy normális dolog-e a facebookon lenni.
2011. márc. 19. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
engem meg volt hogy szinte csupa olyan köszöntött fel,akik élőben még nem is köszönnek,az nem érem mit irogat akkor ... :D :D szóval ne foglalkozz ezzel,a lényeg élőben ki köszönt fel
2011. márc. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!