Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? Romokban az...

Mit csináljak? Romokban az életem.

Figyelt kérdés
Szóval.. csütörtökön a koliba begyógyszereztem magam, elvittek a kórházba is. az a lényeg, h most az egész koli erről beszél, sőt már a suli is.. mindenki utál.. mit tehetnék most? nagyon félek visszamenni, mert nem szeretnék már több fájdalmat..
2010. nov. 13. 22:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
ismerős helyzet :S de aki úgyis a barátod az max furán néz rád egy darabig meg ejnye bejnye ,aki meg nem vagy csak fake azok meg azt csinálsz amit akarsz úgyis ez lesz nekik a téma viszont velük nem is kell foglalkozni
2010. nov. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
62%

Nevetséges vagy a feltűnési viszketegségeddel.

kamaszkori hüleség.

2010. nov. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Menj pszichiáterhez, válts iskolát és koleszt.

Indulj új lappal.

2010. nov. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
ma 00:42-nek üzenem, h nem lehet.. mert programba vagyok..
2010. nov. 14. 11:19
 15/20 anonim ***** válasza:
Miért csináltad? Jobban vagy már leszámítva a többiek véleményétől való félelmedet?
2010. nov. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy programban vagy?
2010. nov. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
jobban vagyok, fogjuk rá..
2010. nov. 14. 19:43
 18/20 A kérdező kommentje:
ilyen ösztöndíjas dolog..
2010. nov. 14. 19:43
 19/20 anonim ***** válasza:
Így nem lehet kikényszeríteni senkiből semmit. Megkérdezhetted volna előtte is.
2010. nov. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ja, értem.


Akkor keress fel egy pszichiátert (a kórházban nem irányítottak hozzá?), aztán ő majd segít. A belső dolgaidat is segít elrendezni, és abban is segít, hogy hogyan nézz szembe a "bakid" következményeivel.

Egyébként kár azzal foglalkozni, hogy mit szólnak a többiek. Nem csak úgy mondom, egy kisebb-nagyobb (nézőpont kérdése) születési rendellenességgel születtem, egész életemben gúnyolódtak rajtam. Igazéból a mai napig nem tudtam elfogadni magam, de rájöttem, hogy most nem tudok csinálni, mint nem foglalkozni a gonosz emberek gúnyos megjegyzéseivel. 1 életem van, ez jutott nekem, ebből kell kihoznom a lehető legtöbbet. ű

Hidd el, egy idő után egészen könnyen levegőnek tudod nézni őket. Sőt, én még néha sajnálni is szoktam őket. :)

2010. nov. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!