Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris zavarom van. Vérplaz...

Bipoláris zavarom van. Vérplazmát akartam adni és megbuktam az előzetes teszten. Nem is azért, mert a gyógyszereim kizáró okok, hanem a betegség. Nem értem. Mi köze van a vérplazmához?

Figyelt kérdés
Vagy attól tartanak, hogy egyszer csak bekattan a bipoláris, kitépi magából a tűt és elkezd randalírozni? Fel nem tudom fogni.
ma 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Én is próbáltam én skizofréniával. Azt mondják hogy nem akarják felborítani a rendet amit az orvosok a gyógyszerekkel elértek. Nálad is emiatt nem felelt meg a véred
ma 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is ugyan ezt mondták mint az elsőnek, szintén bipoláris zavar miatt. Sőt vért sem adhatok. Elvileg megterheli a szervezetet és rosszul is elsülhet a dolog.
ma 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!