Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Előfordult már veletek,hogy...

Előfordult már veletek,hogy egy adott közeg tett titeket ,,lelki beteggé”? Pontosabban úgy értem,hogy egy hely (legyen az iskola,munkahely) annyira kicsinált benneteket,hogy az már tüneteket hozott elő?

Figyelt kérdés

Nekem az előző egyetemen volt ilyen. Gyomorgörccsel mentem be szinte minden órára,kegyetlen migrénjeim voltak, állandóan fáradt voltam ,hangulatingadozásaim voltak,sokat hánytam és sajnos endometriózis gyanút is észleltek nálam.

Mióta eljöttem onnan és új egyetemen tanulok egy másik szakon sokkal felszabadultabb vagyok.


Nektek vannak hasonló élményeitek?



okt. 18. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Munkahelyem volt ilyen, fel is mondtam rögtön, mikor az első tüneteket észleltem.... Ennyit egy munka sem ér....
okt. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Megszokni vagy megszökni!

Megtanultam az életben, hogy megszökni rosszat nem lehet, de megszökni elöle igen. Mert ha úgy gondolod, hogy megszokod, az beteggé tesz. Ma már sokkal gyorsabban észreveszem, ha valamit meg kellene szoknom, inkább gyorsan kitervelek valamit, hogyan tudok megszökni elöle. Tapasztalataimat a sok rossz munkalyemröl, kapcsolataimból, iskola, stb szereztem. Ma már egy jó környezetben érzem magam. Kiszortiroztam a baráti köröm, 2 év alatt 5 munkahelyet váltottam, a mostanival nagyon elégedett vagyok. Ja, és boldog szingli anyuka vagyok. Megtanultam, hogy jobban odafigyeljek magamra.

okt. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

2-es,amit írtál abban minden benne van!🥰

Örülök,hogy boldog vagy!❤️

okt. 20. 09:23
 4/4 Lewente33 ***** válasza:
100%
Nem volt ennyire erős, de a tanár megjelenése a tanult anyagot sem hozta ki belőlem. Ez többet rontott, mint amit fejlődtem
tegnapelőtt 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!