Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért tűnt el az első randi...

Miért tűnt el az első randi után? Most akkor én tényleg egy szörnyeteg vagyok?

Figyelt kérdés

Pénteken radiztam egy lánnyal. Ő mondjuk kicsit idősebb, 28 éves, én 20 éves vagyok csak, és nagyon megvolt az összhang köztünk, hiszen volt egy téma, ami mindkettőnknek fókuszban van.

Sajnos én nagyon rosszul kommunikálok, és elkövettem egy-két hibát. Amikor ismerkedtünk, akkor feljött egy-két dolog a gyerekkoromból kapcsolatban, ami mai napig kihatással van az életemben (apukám, anyukám vert engem, emiatt depressziós vagyok). Én ezt a témát soha nem említettem volna fel, de ő nyagatott ezzel kapcsolatban, pedig én csak átlag dolgokról szerettem volna beszélgetni.

Találkozó alatt, a meglepő az volt, hogy a vége felé (amikor ezekkel nyagatott), csókolóztunk, többször hozzám bújt. Utána nem írt nekem, bár én is egy üzenetet, hogy jó volt, azt eltűnt. Hazáig kísértem, ahol megölelt, és azt mondta, hogy szeretne még egyet.


Nagyon rosszul érzem magam, úgy érzem magam mintha egy szörnyeteg lennék, akitől mindenki fél, és senki se szereti. Legszívesebben öngyilkos lennék. Mindenért én vagyok a hibás!



tegnapelőtt 20:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#10 Szerintem is ez van. Azért hála égnek nem halt meg, akkor elérhető se lenne.

Mondjuk ő nekem elég elit helyen lett volna, hiszen egy nagyon kedves, szerethető ember, sok közös ponttal. Ilyesmi ritkán volt. Azt aláírom, hogy egészen addig, amíg nem lett vége a találkozónak nagyon kedves, sőt bizonyos szempontból eléggé nyomult... De én szerettem, ugyanis senkitől nem kaptam meg azt a szeretet.

Nagyon hibásnak érzem magam, nem kellett volna őszintének lennem velem kapcsolatban, mert egy gáz, szar ember vagyok, bárcsak végre tényleg lenne bátorságom megölni magam, hogy egy ilyen koszlidérccel könnyebb legyen a Föld.

tegnap 00:04
 12/16 anonim ***** válasza:
A nok hulyek, nem veszed eeszre. Idegesitoek.
tegnap 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Szerintem nők intelligensebbek mint a férfiak. Mármint a férfiakra mondják, hogy ésszerűek, az lehet, de nők viszont gondoskodnak a férfiakról, gyermekekről. Nyilván, nem feltétlen igaz minden esetre. Mondjuk, a főkérdéstől nem akarok elkanyarodni, mert fáj nekem.
tegnap 03:04
 14/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem gondolom azt, hogy hibás vagy, nálam is voltak hasonló helyzetek randikon, utána meg a nagy semmi. Egy nő nem csókol meg, ha nem tetszel neki, viszont nagyon furfangosak. Ha te magadról így gondolkozol, akkor mégis miért várod el, hogy egy nő mást gondoljon? Eleve beállítod magadat egy negatív jellembe, ami kisugárzik. Sose várd azt el, hogy egy nő majd neked a szemedbe mondja, ha gondja van veled, ebben a randiban ennyi volt, nem több, inkább örülj, mert van, aki eddig sem jut el egy randin, és az, hogy nálad legalább volt egy csók, azt jelenti, hogy olyan ember vagy, akit a nők hamar meg tudnak kedvelni, ez randikon nagy előny, csak neked ezt meg kell tanulni ki is használni.
tegnap 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Hát srácok, rá sem írtam azóta, ma reggel arra ébredtem, hogy le lettem neki tiltva.
tegnap 17:07
 16/16 A kérdező kommentje:
Legszívesebben megölném magam. Direkt nem is zaklattam
tegnap 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!