Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért tűnt el az első randi...

Miért tűnt el az első randi után? Most akkor én tényleg egy szörnyeteg vagyok?

Figyelt kérdés

Pénteken radiztam egy lánnyal. Ő mondjuk kicsit idősebb, 28 éves, én 20 éves vagyok csak, és nagyon megvolt az összhang köztünk, hiszen volt egy téma, ami mindkettőnknek fókuszban van.

Sajnos én nagyon rosszul kommunikálok, és elkövettem egy-két hibát. Amikor ismerkedtünk, akkor feljött egy-két dolog a gyerekkoromból kapcsolatban, ami mai napig kihatással van az életemben (apukám, anyukám vert engem, emiatt depressziós vagyok). Én ezt a témát soha nem említettem volna fel, de ő nyagatott ezzel kapcsolatban, pedig én csak átlag dolgokról szerettem volna beszélgetni.

Találkozó alatt, a meglepő az volt, hogy a vége felé (amikor ezekkel nyagatott), csókolóztunk, többször hozzám bújt. Utána nem írt nekem, bár én is egy üzenetet, hogy jó volt, azt eltűnt. Hazáig kísértem, ahol megölelt, és azt mondta, hogy szeretne még egyet.


Nagyon rosszul érzem magam, úgy érzem magam mintha egy szörnyeteg lennék, akitől mindenki fél, és senki se szereti. Legszívesebben öngyilkos lennék. Mindenért én vagyok a hibás!



tegnapelőtt 20:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Igen, tényleg a depresszió tüneteit mutatod.


Ha azt mondta szeretne második randit, akkor inkább kérdezd meg, hogy még benne lenne e abban, amit említett neked?


Ha nem, akkor sincs semmi baj, nem az életed múlik egy nőn, lesz majd aki beléd szeret és elfogad. :)


Lehet, hogy elfoglalt vagy épp olyan dolgai vannak, ami most fontos neki az életében. Ha rá kérdezel, legalább megtudod a választ is és nem emészted magad tovább. Fel a fejjel.

tegnapelőtt 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
Azt várja, hogy te írj neki, te vagy a fiú. Írj rá, kérdezd meg, hogy van, stb.
tegnapelőtt 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
De most jól értem, h pénteken taliztatok, írtál neki annyit, h jó volt, amit ráadásul lehet el se küldtél, mert azt írod, "eltűnt", és még csak hétfő van. Ez nem eltűnés! Ha eltűnt az üzenet, írj neki megint, tegyél fel valami kérdést is. Ha arra se ír semmit, akkor "tűnt el".
tegnapelőtt 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát, ha egy nőt érdekelsz, akkor nem tűnik el. Írtál neki?
tegnapelőtt 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok, igen. Azt írtam, jó volt, hogy vagy? Egész pontosan. Szóval volt egy kérdés is....
tegnapelőtt 22:22
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha pl randioldalon vagytok, vagy minimum ő, akkor lehet,hogy ismerkedik közben mással is,és ő most jobban bejön akár neki. Nem mindenhol lehet átmenetileg rejtettre állítani az adatlapot. Vagy nemtom,lehet,hogy de.
tegnapelőtt 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem randioldalon ismerkedtünk meg, hanem egy alkalmazásban.

Mondjuk nekem az volt a fura hogy nagyon kettős volt a találkozó mert akit én undorító szornyetegnek tartok azt nem csokolom meg vagy bujjok hozza, vagy esetleg rosszul gondolom?


Elso tali eleve fura volt mert igy csettintesre mondta hogy hazamegy kozbe meg metron is faggatot, meg hogy kiserjem el. Egyszeruen nem tudom hova tenni mert nagyon kedvesnek tunt. Nyilvan van koztunk egy jelentosebb korkulonbseg de szerintem ennek nem kene ekkora problemanak lenni.. Lehet massal ismerkedik benne van a pakliban siman de akkor miert nem tilt le vagy barmi? En nem irtam igaz tobbet, mert en nem fogok masokat zaklatni es raakaszkodni. Irtam egy vilagos uzenetet, ha nem valaszol, nem valaszol. Maximum decemberben irok...


Es oszinten engem kb mindenki visszautasitott bar az igaz hogy rajta kivul 3-an voltak. Nagyon szomoru vagyok hogy ez vagyok en, nelkulem szerintem sokkal jobb lenne a vilag.

tegnapelőtt 22:50
 8/16 anonim ***** válasza:
"akit én undorító szornyetegnek tartok"... Egyelőre ezt csak te gondolod magadról, nem a csaj rólad. Azt nem tudjuk, hogy ő mit gondol. Lehet, annyi az egész, hogy rájött, mégis inkább idősebb sráccal lenne szívesebben, csak nincs gerince megírni.
tegnapelőtt 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy kamus,egy ilyenér' ne sírj.

Vagy lehet,hogy tetszel neki & fél,hogy össze vagy törve régi sérelmek miatt,és ezek megjelennének a kapcsolatban is,károsak lennének a kapcsolatra,őrá,neki kéne összeraknia téged,és beleroppanna,ő saját energiái mennének rá,belefáradna,lehet rossz tapasztalat

Lehet van csávója,csak tőle nem kapja meg azt a figyelmet,és akkor játékból ismerkedik,hogy begyűjtse ezeket a figyelmeket, és ettől érzi még magát kívánatosnak, vonzónak, szeretve, csodálva.

Lehet,hogy meghalt,vagy valami egyéb van pl lelki baj, baleset. Azé' remélem jól van

tegnapelőtt 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem nem akar semmit tőled, ennyi. Majd keres, ha meggondolja magát.
tegnapelőtt 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!