Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy pszichológus szàmàra...

Egy pszichológus szàmàra csalódàs ha a kliensénél nem làt haladàst?

Figyelt kérdés
ma 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha felismeri -és fel szokták ismerni- hogy a kliense pszichoterápiai kezelésre alkalmatlan, akkor nem.
ma 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy pszichologus ismerosom mondta van olyan kliense akivel annyi a terapia hogy bologat es hallgatja ot es semmi valtozast nem tapasztal nala.O abba is hagyna vele de az illeto ragaszkodik hozza es szamara ez nagyon jo.Igy mondta akkor ha a kliensnek jo neki is jo bar ertelmet nem latja ennek.
ma 19:12
 3/8 A kérdező kommentje:
Mondta itt inkabb a segitobeszelgetest alkalmazza
ma 19:13
 4/8 anonim ***** válasza:

Van aki be van gubózva, emészti a folgot, aztán egyszer csak kinyílik és látványos a dolog.


A nemakarás meg megesik, le lehet vinni a lovat a patakhoz, de azt nem tudod garantálni hogy igyon is.

Ilyen esetb meg hát ez van.

ma 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hat nalam ez igy volt, szichologus fogta magat a semmibol felhivott aztan szep szavakkal formazva megkerdezte akarok haladni vagy nem.


hozzateszem minden feladatot megcsinaltatott velem, igaz egyikbe csak belekezdtem de ugy ereztem azert mert pont arrol/azokrol beszelgettunk mar tobb alkalommal. A masikat teljesen megcsinaltam, a helyzeti feladatokat, ilyen mi az, relaxacios dolgok egyutt reszt vettem. Hat vannak ilyenek is.


a -> b -> c -> d -> e -> f -> elakadtunk, kuldjuk el. Van ilyen szichologus is akkor.

ma 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Lesz@rja. pénz a zsebben.
ma 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6.Nem mindegyik ez az ismerosom igy nem folytatna de a kliena elegedett,jol erzi magat es nyilvan az hirnevenek se tenne jot ha hire menne hogy lemondta a klienset aki jozza jart
ma 20:21
 8/8 anonim ***** válasza:

7


nem teljesen igy van, sok ember azert megy egy 3. ismeretlen toketlen szemelyhez akar, hogy barmit elmondjon neki aki nem fogja elitelni (azt hiszi), sot komolyan fogja venni. Es a vegen meg orulni fog talan, hogy kibeszelhette magat. Csak 1 -2 nappal kesobb rajon, hogy akkora lehuzas volt mint a lazagatya.

ma 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!