Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik ingyenes pszichológus...

Létezik ingyenes pszichológus Budapesten?

Figyelt kérdés
Nem telik pszichológusra, úgy érzem kárt teszek magamban ha nem tudok beszélni valakivel.

tegnap 18:17
 1/8 A kérdező kommentje:
TB-és is jó csak jussak el időben
tegnap 18:20
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A TB-s szakemberekhez több hónapos várólisták vannak sajnos.
tegnap 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Persze. Szerintem minden kerület pszichiátriai gondozójában, továbbá a következő helyeken: Yourself Centrum, Félúton Alapítvány, Orczy Klub.
tegnap 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%

A pszichológus nem fog segíteni, csak meghallgat. Esetleg átküld pszichiáterhez, aki teletöm benzodiazepinnel, és akkor nem zavarsz senkit, már persze amíg az elvonási tünetek be nem ütnek.


Írj rám, szerintem többet tud segíteni, ha velem beszélgetsz. Ingyen is van.

tegnap 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 Pont egy szakember tud segíteni. Én is megtapasztalhattam, hogy egy jó pszichológus hihetetlenül nagy változás elérésében tud segíteni. Illetve szükség esetén a pszichiáter által adott gyógyszer is egy megfelelő segítség.
tegnap 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Valaki felajánlja, hogy beszélget vele, erre lepontozzátok, a kérdező meg nem is ír rá. Ennyit a vinnyogásáról. Megint egy buta tizenéves keresi a figyelmet.
tegnap 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 Nem azért lett lepontozva az a válasz, hanem azért, mert a szakemberek ellen uszított, aki pedig ezt teszi, ilyen stílusban, szerintem annak a társasága ez által nem éppen válik szimpatikussá.

Emellett visszautasítanám a tizenévesek lebutázását is, vagy azt, hogy ez csak figyelem keresés volna. Amikor én voltam abban a helyzetben 16 évesen, hogy nem vették komolyan a segítségkérésem és ilyeneket mondtak, akkor az finoman szólva is rásegített, még jobban magamba zuhanjak és rá kevesebb, mint egy évre, erős, kevert, szorongásos és depressziós zavarral kerüljek a pszichiátriára egy öngyilkossági kísérlet után. Úgyhogy, mint mondtam, ezt erősen visszautasítom és szintén egy rossz iránynak tartom...

tegnap 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

"A szakemberek ellen uszított", aha. Jól van, ügyes-okos kis birka vagy, védd meg a "szakembereket". Ha öt percig foglalkoznál a pszichológia történetével, nem lennél így felhorgadva. Maradjunk annyiban, hogy nem véletlenül nem tartják őket orvosoknak. Az úgynevezett "terápia" annyi, hogy fizetsz valakinek, hogy meghallgassa a sirámaidat. Fizetős barát. Költs inkább egy prostira, az is meghallgat, ha akarod.


A tizenévesek pedig buták. Mint ahogy minden korosztályból a legtöbb ember. Ráadásul emellé még tapasztalatlanok is, ettől pedig az intelligensebbje is hátrányban van.


Engem sem vett senki komolyan 16 évesen. Én ugyan nem kerültem pszichiátriára, de csak mert a szüleim túl buták voltak, hogy észrevegyék, hogy bajban vagyok. Meg persze ők voltak az okozói is. Magam másztam ki belőle, és azóta tudom, merre van a kiút. Én sem nyírtam ki magam, de ezt sem igen köszönhetem senkinek magamon és a Jóistenen kívül (bár akkoriban még nem hittem a létezésében).

tegnap 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!