Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik ingyenes pszichológus...

Létezik ingyenes pszichológus Budapesten?

Figyelt kérdés

Az sztk-s csak gyógyszert ír fel, nem különösebben érdekli a probléma.

Nekem viszont nagy szükségem lenne egy olyan szakemberre aki meghallgat, tanácsot ad és az alkalom alatt csak rám figyel.

Kezdek becsavaródni, egyre rosszabbul érzem magam. Egyre több hülye gondolatom van. Sokat szorongok. Nagyon szeretném kiadni magamból a sok sérelmet és fájdalmat, de nincs több 10ezrem havonta pszichológust fizetni.


jún. 12. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

S nincs a környezetedben olyan személy, aki valamennyire azért fogékony a témára, rendelkezik némi ismerettel és aki előtt el tudod engedni magad?


Félek, hogy nem nagyon fogsz találni ingyen lehetőséget, vagy ha igen, akkor hónaphosszú várakozás lehet. Esetleg mentálhigének szakemberek, life coachok segíthetnek?


Mondjuk alapkérdés, hogy mennyi idős vagy; gyermek (18 alatt) vagy felnőttkorban vagy-e.

jún. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Csaladsegítőknél szokott lenni
jún. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tündérhegyen vannak önismereti/önfejlesztő csoportok, ide beutaló kell, talán egyéni terápia is van ott, a SOTE Magatartástudományi Intézetében is volt régebben (én oda jártam, egy felkészült szakemberhez), most nem tudom van-e még. A Nyírőben az addiktológián van egyéni és csoportos is, nem tudom be lehet-e jutni.
jún. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, a kerületi pszichiátriai gondozókban. Biztos nem csak gyógyszert ír fel, nem is írhat fel gyógyszert. Aki gyógyszert ír fel az a pszichiáter.
jún. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tunderhegyet en is javaslom, de oda be kell koltozni 3 honapra (hetvegekre hazamesz). Vannak kiscsoportok es van egyeni is, ez egy ilyen csomag.
jún. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!