Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet van valami betegségem,...

Lehet van valami betegségem, hogy későn tanultam meg beszélni?

Figyelt kérdés

4 évesen tanultam meg beszélni, addig egy szót nem ejtettem ki, de mindezek ellenére nincs beszédhibám, és még angolul is beszélek egy kicsit. Le is érettségiztem, szakmáim is van. Nincs diszkalkuliám, diszgráfiám, mindig hibátlanul olvastam, és helyesen írtam. Viszont mindig visszahúzódó és félénk voltam, emiatt ki is voltam közösítve az iskolában.

Viszont az életben nem sikerül eladnom magam, akár álláskeresésnél sem. Párkapcsolatom van, viszont még így is egy csődtömegnek érzem magam.


ma 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Itt senki nem szakértő, menj el orvoshoz. Mert amit írni fognak hülyeség lesz.
ma 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van, akkor mentális betegség. Pszichológushoz menj már végre el és dolgozz magadon!
ma 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Voltam pszichiáternél depresszióval, elmondtam neki hogy én nem olyan voltam, mint a többi normál gyerek, nem tanultam meg időben beszélni sem, és erre nem is mondott semmit, csak hogy depressziós vagyok.
ma 14:15
 4/6 A kérdező kommentje:
Még gyerekként sem volt megállapítva rólam, hogy autista lennék.
ma 14:20
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Amiket írtál, azok között NINCS autista tünet!
ma 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

Nem is vagy autista.


Ezer más mentális probléma létezik.

ma 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!