Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem szerencsejáték...

Úgy érzem szerencsejáték függő lettem, mit tegyek? 22/F

Figyelt kérdés
Nem kellett volna visszatérnem a tippmixhez... 23.000Ft elvesztettem, el sem hiszem... Annyi hasznosabb dologra lehetett volna költeni, most pedig, kidobtam az ablakon. Persze megvolt az esély, hogy nyerek, de még a legbiztosabb meccsek is elmentek sorjában.... Rosszul érzem magam, nem szeretnék többet ilyennel foglalkozni.

tegnap 22:56
 1/4 budai_lány válasza:
62%

"nem szeretnék többet ilyennel foglalkozni."


Akkor ne csináld.

tegnap 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha ilyen egyszerű lenne... Párszor már abbahagytam hónapokra, évekre, de aztán most megint itt vagyok... Eddig összesen több, mint 40.000Ft-ot vesztettem el.
tegnap 23:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennyit sokan ellottóznak anélkül, hogy valaha megfordulna a fejükben, hogy szerencsejáték függők. Szerintem ez inkább imposztor szindróma.
ma 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Az mit jelent? Az a baj én rosszul érzem magam, ha veszteségesen zárok ezért raktam fel 4000-4000 forintokat egyfolytába. De közben meg utálok pazarolni, és a spórolás is közel áll hozzám. Meg ocd-m is van.
ma 00:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!