Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A szorongás milyen durva...

A szorongás milyen durva tüneteket tud produkálni?

Figyelt kérdés
ma 11:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálam nehézlégzés, szapora pulzus, gyomorgörcs, kézremegés, ritkán mellkasi fájdalom. Változatos tünetei lehetnek sajnos.
ma 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálam szapora pulzus, kézremegés. Elég durva, gyakran akadályoz a normális életvitelben (pl. nyomtatványok kitöltése, aláírás).
ma 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mentálisan kérdezem, rossz, torz gondolatok ilyesmi?
ma 11:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Bármit.
ma 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bármit, és olyan élethű formában.
ma 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#3 Szuicid gondolatok?
ma 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szuicid, agressziv, masokba kar teves stb es ilyenkor szorong az ember hogy miert vannak ilyen beugro gondolatai, es tegyuk fel lat valahol gyilkossagos hireket egybe bele gondol hogy milyen lenne ha o csinalna ilyent es milyen rossz lenne es mit szolnanak az emberek es akkor meg nagyobb szorongas kovetkezik
ma 14:12
 8/11 A kérdező kommentje:
Szorongás, hogy skizofrén leszel meg ilyesmi
ma 14:23
 9/11 anonim ***** válasza:

Én csak saját magamat akarom néha megölni.

#2, 6 vagyok

ma 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De komolyan ? Vagy eszed agaba sincs ? Mert nekem eszem agaba sincs ilyeneket tenni csak ugranak be a rossz zavaro gondolatok, hogy szorongjak
ma 15:26
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!