Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Parkapcsolatban elek valoszinu...

Parkapcsolatban elek valoszinuleg bipolaros zavarral?

Figyelt kérdés
Meg nem volt alkalmam (es egy darabig nem is lesz) kezeltetni magam ezt az elejen leirnam. Kb masfel hetente jelennek meg az epizodok es egy hetig biztos eltartanak, azalatt en kepes vagyok a szakitasig, (ongyilkossagig)is elmenni ha a parom hagyna, de mar o sem birja ezt lelkileg. Ezutan van 3 nap kb amikor jol erzem magam teljesen, boldog vagyok stb. Jelenleg is ezt a depressziv epizodot elem es jovoheten van az evfordulonk. Mit kellene tennem? Nem leszek jobban es hogy magyarazzam meg hogy latni se akarom pont ekkor?
tegnap 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Természetesen VAN alkalmad kezeltetni magad, és ha te ezt gyávaságból megtagadod, akkor az egyetlen dolog, aminek a szerencsétlen rászedett barátoddal/barátnőddel történnie szabad, hogy elege lesz belőled, és úgy hátat fordít neked, hogy többé sose lát.
tegnap 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Amikor normális hangulatban vagy, próbáld meg leírni az érzéseidet és a mondandódat a párodnak. Amikor gondolod, akkor pedig add át. Vannak közös képeitek? Egy szép keretbe összerendezhetsz párat.

A pszichiátriai problémádat csak pszichiáter fogja tudni kezelni, úgyhogy kezdj el gondolkodni rajta, hogy hogyan tudsz hozzá a legrövidebb időn belül eljutni.

tegnap 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Anyagi okok miatt nemtudok elmenni kezelesre es senki sem tamogat benne, mindenki hulyesegnek tartja
tegnap 21:59
 4/11 A kérdező kommentje:
Sokszor csinalok neki hazilag ajandekot amikor jo napjaim vannak de mindig csak felhanytorgatja a rossz napjaimon hogy akkor minek csinaltam oket ha nem igy erzek. Nem erti meg hogy nemtudom mikor milyen a kedvem es hogy a hataskoromon kivul van az egesz
tegnap 22:00
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tudnád, létezik állami orvosi ellátás! Támogatnia pontosan miért is kéne bárkinek azt, hogy te orvoshoz menj?
tegnap 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mert tamogatas nelkul semmire nem veszi ra magat az ember, nem akarom azt hallgatni hogy ugyan minek jarok el idopocsekolas meg nekem nincs is semmi bajom stb
tegnap 22:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Mérgező emberekkel nem tartjuk a kapcsolatot! Hanem felszabadulunk! Tán még a betegségednek is jót tesz! Nem mondod, hogy azért nem mész el diagnosztizáltatni és kezeltetni a betegségedet, mert rosszakaróidnak nem tetszik az ötlet!
tegnap 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor pech hogy az az ember egy hazba el velem es nemigen tudok elszabadulni onnan
tegnap 22:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Tudnál, csak nem mersz. Munka - szobabérlés. Ilyen egyszerű.
tegnap 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De nem talalok munkat mar honapok ota azon vagyok.. akkor lenne konyebb finanszirozni a kezelest is.. es mire osszegyujtenem is legalabb egy ev
tegnap 23:09
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!